Connect with us

ΕΚΑΣΔΥΜ

Το συνολικό πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΔΥΜ (Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων και Παίδων) 

Το συνολικό πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΔΥΜ (Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων και Παίδων) 

ΕΦΗΒΙΚΟ (2021-2022)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0

 

ΠΑΙΔΙΚΟ (1ος Όμιλος | 2021-2022)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0  

 

 

ΠΑΙΔΙΚΟ (2ος Όμιλος | 2021-2022)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0 – 0
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0 – 0

 

ΠΑΙΔΙΚΟ (3ος Όμιλος | 2021-2022)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2021-2022)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. 0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0 – 0

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2021-2022)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ 0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 0 – 0
Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία ΕΚΑΣΔΥΜ