Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες

Πλήθος αγώνων κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και Γυναικών, περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες που είναι το εξής:

 

Κύπελλο Ανδρών

 

Όμιλος Νότου Β΄ Εθνικής

 

Γ. Γεννηματάς 16.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου Κατσαπρακάκης, Σκανδαλάκης, Ξυλάς (Τεφτίκης)

 

Ανδρέας Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ Ασλανίδης, Μακρόπουλος, Μαρινάκης (Διμπινούδης)

 

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟΝΣ Μίλων Σπυρόπουλος, Κούλης Χαρ., Τεφτίκης (Ζαγκλής) / (άνευ αγώνα, 0-20)

 

Αγ. Θωμά Μαρούσι 15.00 ΑΣΕ Δούκα – ΑΟ Αχαγιά 82 Παντελίδης, Ασλανίδης, Χαϊνά (Μπίκας)

 

Τ. Βογιατζής 17.30 Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου Καραβίτης, Κονταράτος, Κιουλάφας (Αλετράς)

 

Β΄ Πεύκης 18.30 ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Παγκρατίου Αργυρούδης, Αντωνιάδης, Λεβεντάκος (Φαλούκας)

 

Ζωγράφου 18.30 ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος Καλογερόπουλος Φ., Φασόλης, Ναστούλης (Μωυσιάδης)

 

Όμιλος Βορρά Β΄ Εθνικής

 

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων Ταρενίδης Στ., Ευφραιμίδης, Χρυσάφης (Μηναρετζόπουλος)

 

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη ΕΚ – ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας Κατωτικίδης, Τσιαπλής, Παπανικολάου (Τοζακίδης)

 

ΔΑΚ Σερρών 17.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΕ Δόξα Λευκάδας Κοϊμτζόγλου, Αγραφιώτης Γρ., Ηλιόπουλος (Δραγκιόγλου)

 

Λαγκαδά 17.00 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου, Εκίζογλου (Παραλυκιδης)

 

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας Δέλλας, Καντερές, Βασιλόπουλος (Βόντζας)

 

Όμιλος Νότου Γ΄ Εθνικής                                                                                            

 

Νήαρ Ηστ 17.00 ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΑΟ Δάφνης Στρέμπας, Παπαδόπουλος Χρ. (Ζώης)

 

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λιότσιος, Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

 

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΑΟ Ν.Ψ. – ΑΕ Γλαύκου Έσπερου Κουτσοδήμος, Μπαβέλας (Κουλούρης)

 

Κοντόπευκου 19.30 ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης Κούλης Κ., Παπαγεωργίου Δημ. (Ορφανός)

 

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980 Καραμπιτσάκος, Τσάλας (Λιμνιάτης)

 

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς Πετράκης Γιώργος, Τσαϊρίδης (Κυριόγλου)

 

Α΄ Μοσχάτου 20.30 ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός Δελαγραμμάτικας, Χρόνης (Ντάβαρης)

 

Όμιλος Βορρά Γ΄ Εθνικής                                                            

 

Αγ. Παύλου 17.00 ΑΣ Διγενής Λακ. – ΠΑΟΚ Μεσοποτ. Καστοριάς Παπαδόπουλος Γρ., Καντζουρίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

 

ΔΑΚ Κιλκίς 17.00 ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας Αναστασιάδης Β., Δικταπανίδης (Γκαντίδης)

 

ΔΑΚ Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΣ Καστοριάς Δημάδης, Καρυπίδης (Δέλλας)

 

Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια Μαραμής, Γεωργούλης (Τσιργούλας)

 

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων – ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηρ. Πράττος, Κωνσταντινέλλης (Τέγα)

 

Νέο Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ Λυγούρας, Χάνος (Τζιμογιάννης)

 

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα Χατζημπαλίδης, Τοπαλίδης (Φωτιάδης)

 

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – ΑΣ Νίκαια 2012 Τσαρδούλιας, Αγραφιώτης Β. (Πλεξίδας)

 

Κύπελλο Γυναικών

 

Μελισσίων 19.30 ΚΑΟ Μελισσίων- Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαζόγκα-Αλεξόπουλος Χρ. (Κυριόγλου)

 

Υμηττού 21.30 Αμύντας-Αθηναϊκός Γρίβα-Αναστασόπουλος Β. (Βαμβακάς)

 

Γ. Στεφανόπουλος 19.45 Άμιλλα-ΕΑ Προμηθέας 2014 Νάστος-Μπακετέα (Παπαδόπουλος Στ.)

 

ΔΑΚ Σερρών 19.45 Πανσερραϊκός-Πανόραμα Κολοκυθάς-Ράπτης (Δραγκίογλου)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ