Connect with us

BASKET LEAGUE

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Basket League μέχρι και την 11η αγωνιστική

Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα μέχρι την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Basket League:

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-10-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

17:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ3

ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ

20:00

ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION – ΑΕΚ

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-2021

PAOK SPORTS ARENA

17:00

ΠΑΟΚ mateco – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS

ΕΡΤ3

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20:00

ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΤ3

ΔΕΥΤΕΡΑ 1-11-2021

ΟΑΚΑ

19:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤ3

Ρεπό ο Ολυμπιακός

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-11-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΟΚ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

17:00

ΑΕΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

17:00

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

20:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 7-11-2021

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

PAOK SPORTS ARENA

17:00

ΠΑΟΚ mateco – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ3

Ρεπό η Λάρισα

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-11-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ. Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

17:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ

17:00

ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ3

ΟΑΚΑ

20:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΑΕΚ

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-11-2021

ΣΕΦ

17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΑΟΚ mateco

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17:00

ΛΑΡΙΣΑ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

20:00

ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΤ3

Ρεπό ο Απόλλωνας Πάτρας Oscar

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

Κ. Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

17:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR

ΕΡΤ3

ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

20:00

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΑΕΚ

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

PAOK SPORTS ARENA

20:00

ΠΑΟΚ mateco – ΛΑΡΙΣΑ

ΕΡΤ3

ΔΕΥΤΕΡΑ 22-11-2021

ΣΕΦ

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ3

Ρεπό ο Άρης

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-12-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΟΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

17:00

ΑΕΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

17:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΗΡΑΚΛΗΣ

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΟΑΚΑ

20:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

20:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR – ΠΑΟΚ mateco

ΕΡΤ3

ΔΕΥΤΕΡΑ 6-12-2021

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

19:30

ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ3

Ρεπό ο Ιωνικός HNC Revolution

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-12-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ

ΕΡΤ3

PAOK SPORTS ARENA

20:00

ΠΑΟΚ mateco – ΑΡΗΣ

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

17:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΣΕΦ

17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR

ΕΡΤ3

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20:00

ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ3

Ρεπό ο Κολοσσός H Hotels

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV

ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ

17:00

ΙΩΝΙΚΟΣ HNC REVOLUTION – ΠΑΟΚ mateco

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

17:00

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

20:00

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-12-2021

OAKA

17:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ3

Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

17:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR – ΛΑΡΙΣΑ

ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

20:00

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΤ3

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία BASKET LEAGUE