Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών-Άνευ αγώνα ο Λασσάνης Κοζάνης

Δείτε το πρόγραμμα για Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών 2022-2023

Α’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών

Όμιλος Νότου – Κλήρωση 1ης Αγ.

  1. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  2. ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
  4. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
  5. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
  6. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
  7. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
  8. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡ.
  10. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. Φ.
  11. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 1η Αγωνιστική – Σάββατο 17/09/2022

  1. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
  2. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡ.
  3. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
  5. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. Φ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

Α/Α ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

 Όμιλος Βορρά – Κλήρωση 1ης Αγ.

  1. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ.
  2. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  3. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ.
  4. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5. ΧΑΝΘ
  6. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
  7. ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
  8. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
  9. ΝΕΑΠΟΛΗ ΑκΠΚ
  10. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  11. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

 1η Αγωνιστική – Κυριακή 18/09/2022

  1. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
  3. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. – ΧΑΝΘ
  5. ΝΕΑΠΟΛΗ ΑκΠΚ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Α/Α ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ.

 

Όμιλος Νότου – Κλήρωση 2ης Αγ.

Συμμετέχουν Οι 5 νικητές της 1ης Αγωνιστικής με το ένα σωματείο που είχε εξαιρεθεί ως Α/Α

 

 2η Αγωνιστική – Τετάρτη 21/09/2022

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
  2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α3

Όμιλος Βορρά – Κλήρωση 2ης Αγ.

Συμμετέχουν Οι 5 νικητές της 1ης Αγωνιστικής με το ένα σωματείο που είχε εξαιρεθεί ως Α/Α

 

 2η Αγωνιστική – Τετάρτη 21/09/2022

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α9
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ.
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α10

Όμιλος Νότου – Κλήρωση 3ης Αγ.

Συμμετέχουν Οι 2 νικητές της 2ης Αγωνιστικής και οι νικητές των αγώνων της 1ης Αγωνιστικής που είχαν εξαιρεθεί ως Α/Α

 

 3η Αγωνιστική – Κυριακή 25/09/2022

Όμιλος Βορρά – Κλήρωση 3ης Αγ.

Συμμετέχουν Οι 2 νικητές της 2ης Αγωνιστικής και οι νικητές των αγώνων της 1ης Αγωνιστικής που είχαν εξαιρεθεί ως Α/Α

 

 3η Αγωνιστική – Κυριακή 25/09/2022

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α11 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α13

Α/Α ΝΙΚΗΤΗΣ Α12

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α16

Α/Α ΝΙΚΗΤΗΣ Α15

 

 Β’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών

12 Ομάδες Α1 + 4 Ομάδες Α2 από την Α’ Φάση

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
  2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
  3. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  4. ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  5. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  7. ΑΣ ΠΑΟΚ
  8. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  9. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
  10. ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
  11. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
  12. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  13. ΟΜΑΔΑ ΝΟΤΟΥ Α.Α.
  14. ΟΜΑΔΑ ΒΟΡΡΑ Α.Α.
  15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α 17
  16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α 18

 Κυριακή 02/12/2022

  1. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  3. ΟΜΑΔΑ ΒΟΡΡΑ Α.Α. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
  4. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
  5. ΟΜΑΔΑ ΝΟΤΟΥ Α.Α. – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΝΙΚΗΤΗΣ Α18 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
  7. ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
  8. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2022

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α25 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ Α24 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α23
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α19
  4. ΝΙΚΗΤΗΣ Α20 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α21

 

Δ’Φάση (Final Four) / 24-26 Μαρτίου 2023

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ