Connect with us

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών -Απόλλωνας Πτολεμαΐδας και Λασσάνης Κοζάνης στον 3ο όμιλο

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής σεζόν 2021 – 2022 :

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 24/10/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική - 31/10/21
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

3η Αγωνιστική - 07/11/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

4η Αγωνιστική - 21/11/21
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

5η Αγωνιστική - 28/11/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

6η Αγωνιστική - 05/12/21
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική - 12/12/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική - 19/12/21
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

9η Αγωνιστική - 09/01/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

10η Αγωνιστική - 16/01/22
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

11η Αγωνιστική - 23/01/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική - 06/02/22
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική - 20/02/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική - 27/02/22
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

15η Αγωνιστική - 13/03/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

16η Αγωνιστική - 20/03/22
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική - 03/04/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική - 10/04/22
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική - 17/10/21
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
2η Αγωνιστική - 24/10/21
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣ.
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
3η Αγωνιστική - 31/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
4η Αγωνιστική - 07/11/21
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
5η Αγωνιστική - 14/11/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
6η Αγωνιστική - 21/11/21
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
7η Αγωνιστική - 28/11/21
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
8η Αγωνιστική - 05/12/21
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
9η Αγωνιστική - 12/12/21
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
10η Αγωνιστική - 19/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
11η Αγωνιστική - 09/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
12η Αγωνιστική - 16/01/22
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
13η Αγωνιστική - 23/01/22
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣ.
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
14η Αγωνιστική - 30/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
15η Αγωνιστική - 06/02/22
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
16η Αγωνιστική - 13/02/22
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
17η Αγωνιστική - 20/02/22
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
18η Αγωνιστική - 27/02/22
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
19η Αγωνιστική - 13/03/22
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
20η Αγωνιστική - 20/03/22
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
21η Αγωνιστική - 03/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
22η Αγωνιστική - 10/04/22
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική - 24/10/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
2η Αγωνιστική - 31/10/21
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
3η Αγωνιστική - 07/11/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
4η Αγωνιστική - 21/11/21
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
5η Αγωνιστική - 28/11/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
6η Αγωνιστική - 05/12/21
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
7η Αγωνιστική - 12/12/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
8η Αγωνιστική - 19/12/21
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
9η Αγωνιστική - 09/01/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
10η Αγωνιστική - 16/01/22
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
11η Αγωνιστική - 23/01/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
12η Αγωνιστική - 06/02/22
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
13η Αγωνιστική - 20/02/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
14η Αγωνιστική - 27/02/22
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
15η Αγωνιστική - 13/03/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
16η Αγωνιστική - 20/03/22
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
17η Αγωνιστική - 03/04/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
18η Αγωνιστική - 10/04/22
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική - 17/10/21
Ρεπό: ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2η Αγωνιστική - 24/10/21
Ρεπό: Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
3η Αγωνιστική - 31/10/21
Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
4η Αγωνιστική - 07/11/21
Ρεπό: ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΕΝΤ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
5η Αγωνιστική - 14/11/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
6η Αγωνιστική - 21/11/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
7η Αγωνιστική - 28/11/21
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΜΕΝΤ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
8η Αγωνιστική - 05/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΕΝΤ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
9η Αγωνιστική - 12/12/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10η Αγωνιστική - 19/12/21
Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
11η Αγωνιστική - 09/01/22
Ρεπό: ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
12η Αγωνιστική - 16/01/22
Ρεπό: ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
13η Αγωνιστική - 23/01/22
Ρεπό: Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
14η Αγωνιστική - 30/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
15η Αγωνιστική - 06/02/22
Ρεπό: ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
16η Αγωνιστική - 13/02/22
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΝΤ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
17η Αγωνιστική - 20/02/22
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΝΤ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
18η Αγωνιστική - 06/03/02
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
19η Αγωνιστική - 13/03/22
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
20η Αγωνιστική - 20/03/22
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
21η Αγωνιστική - 03/04/22
Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
22η Αγωνιστική - 10/04/22
Ρεπό: ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΝΤ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ