Connect with us

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Το πρόγραμμα και οι ορισμοί σε Handball Premier, A1 Γυναικών, Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Ανδρών

Δείτε το πρόγραμμα και τους ορισμούς σε Handball Premier, A1 Γυναικών, Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Ανδρών

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022
Handball Premier (6η αγωνιστική πλέι άουτ)
Φιλίππειο 12:30 (ertsports), Φίλιππος Βέροιας- ΑΣΕ Δούκα
(Πατιός- Τσιάνας, Μιχαηλίδης- Τσάκωνας)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- HC Σαλαμίνα
(Θεοδοσίου- Πήτας, Αγγελίδης)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Άρης Νικαίας OlympicDiagnostic
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)

Handball Premier (7η αγωνιστική πλέι όφ)
Σπίτι του Χάντμπολ 12:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΠΑΟΚ- Ιωνικός Affidea
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
Κραχτίδης 16:00, Bianco Monte Δράμα- ΑΕΚ
(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Διομήδης Άργους
(Kινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική- Β’ φάση)
Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Παπούλιας- Σαχίνογλου)
Αξιούπολης 19:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Ασπίδα Ξάνθης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Δελόγλου)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική- Β’ φάση)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μιχαηλίδης)
Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- ΓΑΣ Κιλκίς
(Τσιάνας- Πατιός)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πανελλήνιος
(Τόλιος- Φωκίτης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Πανιώνιος
(Ζήσης- Λεφάκης)
Λουτρακίου, Ποσειδών Λουτρακίου- ΑΟ Ηλυσιακός

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική- Β’ φάση)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Άρης Θεσσαλονίκης- ΑΕΠ Πανόραμα
(Γράψας- Σκλαβενίτης)
Κέρκυρας, Κερκυραϊκός- Αγριά Βόλου

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική- Β΄φάση)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Βορέας Αλεξανδρούπολης- Ορφέας Κατερίνης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική- Β’ φάση)
Κέρκυρας 15:00, Κερκυραϊκός- Ορφέας Σουρωτής
(Αβράμης- Χρόνης)

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022
Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική- Β’ φάση)
Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Πατιός- Πήτας)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Πάτρας 18:30, Ακαδημία Πάτρας- Δόξα Βύρωνα
(Αβράμης- Χρόνης)
Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Αθηναϊκός
(Βήτας- Τόλιος, Νικολίτσας)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική- B’ φάση)
Καστοριάς 14:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Εκμάθηση
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Σερρών 18:00, Πανσερραϊκός- Πόντιοι Κιλκίς
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

1ος τελικός Α1 Γυναικών
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00 (ertsports), ΠΑΟΚ Mateco- OΦΝ Ιωνίας
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μιχαηλίδης- Μεϊμαρίδης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική- Β’ φάση)
Καματερού 14:15, Λεωνίδας- Δόξα Βύρωνα
(Παπαματθαίου- Δρακόπουλος)
Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης- Άρης Θεσσαλονίκης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων- Ελπίδες Αμυνταίου
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
ΟΑΚΑ 19:00, ΑΕΚ- Ηλιούπολη 2006
(Ζήσης- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική- Β’ φάση)
Κέρκυρας 10:00, Ορφέας Σουρωτής- Κερκυραϊκός
(Αβράμης- Χρόνης)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΧΑΝΤΜΠΟΛ