Connect with us

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Το πρόγραμμα και η βαθμολογία στην Α2 Γυναικών-Στις 13.00 το Απόλλων Πτολεμαίδας-Αργοναύτες Αγρινίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα, η κατάταξη και οι διαιτητές:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Α. Βαρίκας 13.30 Πανιώνιος-Θησέας Παναγιούδας Πετράκης Γεώργ.-Γαραντζιώτης (Μπουρνάς)

Τρίπολης 13.00 ΓΕ Άμιλλα 2000-Φοίνιξ Πειραιά Κηπώσης-Αντωνέλλου

Τέντα 12.00 Άρις Καλαμάτας-Αιγέας Χίου Κουλουμπαρίτσης-Παπαγεωργίου Δ. (Ηλιόπουλος)

Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Εύνικος Φραγκούλη-Λαζόγκα (Διμπινούδης)

Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Βαλούρδος-Βαγγάλης (Τζουβάρας)

Η βαθμολογία

1. Εύνικος 8

2. ΓΣ Ηλιούπολης 8

3. Δαναοί Άργους 8

4. Φοίνικας Πειραιά 7

5. Ατρόμητος Πειραιά 6

6. Αρις Καλαμάτας 5

7. Αμιλλα Τρίπολης 5

8. Αιγέας Χίου 5

9. Θησέας Παναγιούδας 4

10. Πανιώνιος 4

2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕΚ Περιστερίου Δημουλάς-Αυγουστόγλου (Ζώης

Κω 13.00 Ιπποκράτης Κω-Αθηναϊκός Φάκαρος-Νικολάου (Πλατέλλα)

Κοντόπευκου 17.00 Αγ. Παρασκευή-Πρωτέας Βούλας Κοτσίρης-Κούλης Κ. (Λιμνιάτης)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-Τερψιθέα Αναστασόπουλος-Σάλτας (Σταματόπουλος)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γεωργόπουλος-Πετράκης Ιωάν. (Κυριόγλου)

Η βαθμολογία

1. Αγία Παρασκευή 11

2. Πρωτέας Βούλας 10

3. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 10

4. ΑΕ Σαντορίνης 10

5. Τερψιθέα Γλυφάδας 9

6. Αμύντας 8

7. ΚΑΟ Μελισσίων 8

8. Αθηναϊκός 6

9. ΑΕΚ Περιστερίου 6

10. ΕΦΑΟ Ζωγράφου 6

11. Ιπποκράτης Κω 6

3ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Αγ. Δημητρίου 13.00 Απόλλων Πτ.-Αργοναύτες Αγρινίου Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Μπαταούλα)

Νεάπολης 13.00 ΓΣ Ολύμπια Λάρισας-Λασσάνης Μπούγλος Π.-Δημητρόπουλος Κ. (Αθανασόπουλος)

Εκπ. Φρυγανιώτη 16.00 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΑΓΕ Πιερίας Καρυπίδης Ι.-Ντίγκο (Μηλιάρας Μιχ.)

Η βαθμολογία

1. Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 8

2. Πιερικός Αρχέλαος 6

3. Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 6

4. Λασσάνης Κοζάνης 5

5. Ολύμπια Λάρισας 4

6. ΑΓΕ Πιερίας 4

7. Αργοναύτες Αγρινίου 3

8. Απόλλων Πτολεμαΐδας 3

4ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ιερισσού 14.00 Ιερισσός 99-ΑΚ Καβάλας Οι Πάνθηρες Μιχέλης Θεμ.-Μιχέλη Ευ. (Ιωαννίδου)

ΜΕΝΤ 14.30 ΜΕΝΤ-Πυλαία Κωνσταντινέλλης-Κλεπουσνιώτου (Αργυρού)

Μίκρας 19.30 Άρης Θεσσαλονίκης-Απόλλων Καλαμαριάς Ηλιόπουλος-Φίλλιος (Λαδόπουλος)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Ηρακλής Αναστασιάδης Γ.-Αθανασιάδης Βλαδ. (Σιμητόπουλος Ι.)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ασπίς 2001 Ξάνθης Κανελλίδης-Καραβάς (Δραγκίογλου)

Η βαθμολογία

1. Παναθλητικός Συκεών 12

2. ΑΕ Πυλαίας 10

3. Αρης 10

4. Ασπίδα Ξάνθης 10

5. Πανσερραϊκός 8

6. Ηρακλής 8

7. Πάνθηρες Καβάλας 8

8. ΜΕΝΤ 7

9. ΑΣ Πανόραμα 6

10. Απόλλων Καλαμαριάς 6

11. Ιερισσός 5

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ