Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πανόραμα της Α΄Φάσης του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ – Σήμερα ξεκινά η Β΄Φάση

Το πανόραμα του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α΄ ΦΑΣΗ     

 

Α1       ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΣ     68-48

Α2       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ     0-20(α.α.)

Α3       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ        61-43

Α4       Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 59-55

Α5       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝ.ΠΟΛΗΣ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ       0-20(α.α.)

Α6       ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ           67-100

Α7       ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ

Α8       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. ΑΟ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ      65-76

Α9       ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣΚ- ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    67-59

Α10     ΑΤΡΟΜΗΤΡΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ  54-62

 

Οι αγώνες της Α’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 10/09/2022 έως 12/09/2022

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β΄ ΦΑΣΗ     

 

Β1        ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΒΕΡΓΙΝΑ

Β2        ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΚ

Β3        ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ

Β4        ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣΚ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ ΑΟ

Β5        ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ

Β6        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ(ΝΕΩΝ)

Β7        ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ

Β8        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

Β9        Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ-ΕΛΒΕΤΙΑ ΚΟΘ

Β10      ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΣ

Β11      ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΣ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.

Β12      ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ

Β13      ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟ

Β14      ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ(ΝΕΩΝ)

Β15      ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

Β16      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ

Β17      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ

Β18      ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ-ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

Β19      ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ

Β20      ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ   20-0(α.α.)

Β21      ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΠΚ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ

Β22      ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (ΝΕΩΝ)

B23      ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

B24      ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

B25      ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ

B26      ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ          0-20(α.α.)

B27      ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ (ΝΕΩΝ)-ΔΑΣΩ

B28      ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ

B29      ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΜΣ

B30      ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ.ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣ

B31      ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.   20-0(α.α.)

B32      ΜΕΝΤ(ΝΕΩΝ)-Α7

 

Οι αγώνες της Β’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 16/09/2022 έως 19/09/2022

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ΄ ΦΑΣΗ      

 

Γ1        Β8-Β6

Γ2        Β7-Β28

Γ3        ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ-Β11

Γ4        Β24-Β2

Γ5        Β23-Β27

Γ6        Β3-Β18

Γ7        Β17-Β9

Γ8        Β4-Β21

Γ9        ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.-Β22

Γ10      Β30-Β29

Γ11      Β10-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ

Γ12      Β1-Β12

Γ13      Β14-Β25

Γ14      Β16-Β15

Γ15      Β32-Β13

Γ16      Β5-Β19

 

Οι αγώνες της Γ’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 20/09/2022 έως 10/10/2022

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Δ΄ ΦΑΣΗ     

 

Δ1        Γ14-Γ5

Δ2        Γ1-Γ16

Δ3        Γ8-Γ3

Δ4        Γ6-Γ4

Δ5        Γ12-Γ11

Δ6        Γ2-Γ13

Δ7        Γ10-Γ15

Δ8        Γ7-Γ9

 

Οι αγώνες της Δ’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 11/10/2022 έως 31/10/2022

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ         

 

Π1       Δ3-Δ5

Π2       Δ2-Δ6

Π3       Δ4-Δ8

Π4       Δ1-Δ7

 

Οι αγώνες της ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 01/11/2022 έως 30/11/2022

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ     

 

Η1       Π2-Π3

Η2       Π1-Π4

 

Οι αγώνες της ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 01/12/2022 έως 23/12/2022

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

Τ1        Η1-Η2

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ