Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Το μπασκετικό πρόγραμμα σε Basket League, Β΄ Εθνική, Γ΄ Εθνική και Α2 Γυναικών

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας στη Stoiximan Basket League:

Ηρακλής – Απόλλωνας Πάτρας (17:00, ERT Flix)

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (17:00, ΕΡΤ 3)

Περιστέρι – Ολυμπιακός (20:00, ΕΡΤ 3)

Η υπόλοιπη δράση της ημέρας στις εθνικές κατηγορίες

Β’ Εθνική

1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Παπάγου – Πανελευσινιακός

Αχαγιά – Εθνικός

ΑΠΑΣ Νάξου “Τα Φανάρια” – Έσπερος

ΚΑΟΚ – Ένωση Ιλίου

ΝΕΟ Ληξουρίου – Πεντέλη

ΦΕΑ – Ν. Κηφισιά

2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Πρωτέας Βούλας – Δούκας

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – Άρης Νίκαιας

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΟΦΗ

Αιγάλεω – Μεγαρίδα

Π. Φάληρο – Μανδραϊκός

Πανιώνιος – Μελίσσια

Ηλυσιακός – Χανιά

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Δόξα Λευκάδας – Αίολος Τρικάλων

Τιτάνες Παλαμά – Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου

Ερμής Σχηματαρίου – Νίκη Βόλου

Ιωάννινα ΣΚ – Πρωτέας Γρεβενών

Μελίκη – ΑΓΣ Ιωαννίνων

4ος Όμιλος – 5η αγωνιστική

Λεύκιππος Ξάνθης – Ευκαρπία

Κομοτηνή – ΚΑΟΧ Ευρώπη

Ερμής Λαγκαδά – Πολύγυρος

ΧΑΝΘ – Μακεδονικός

Αίας Ευόσμου – Πανσερραϊκός

ΜΕΝΤ – Μαχητές Πειραματικού

Γ’ Εθνική

1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Παναχαϊκή – Αίολος Αγυιάς

Διαγόρας Ρ. – ΣΔΥ Τρίπολης

Δίων ο Κυπαρισσεύς – ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας

Εργοτέλης – Γλαύκος

Καλαμάτα – Ήφαιστος Αχιλλέας

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Παπάδος Γέρας – Βούρειος ΑΟΛ

Τελεθριακός – Δάφνη

Βροντάδου – Μίλων

Πορφύρας – Ίκαροι Καλλιθέας

Κορωπί – Πικέρμι

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή – Ποσειδώνας Λουτρακίου

ΑΕ Δικαίου Κω – Πέρα

ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων – Ερμιονίδα

Νίκη Αμαρουσίου – Πεύκη

4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αγριά – Αλμυρός

ΓΣ Σοφάδων – ΑΕ Καναλακίου Αχερών

Σπάρτακος Ιωαννίνων – Αμπελώνας

Τρίκαλα – Αναγέννηση Λαμίας

Αγρίνιο – Νίκαια

5ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Ανατόλια – Αριστοτέλης

ΑΟΚ Βέροιας – Αετοί Βέροιας

Ναύαρχος Βότσης – Καστοριά

Ίκαρος Γιαννιτσών – Αριδαία

6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης – Ιωνικός Ιωνίας

ΚΑΟ Δράμας – Γαλάτιστα

ΒΑΟ – Ασπίς Ξάνθης

Απόλλων Καλαμαριάς – Ζέφυρος

Σταυρούπολη – Ελπίς Αμπελοκήπων

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Άμιλλα 2000 – ΑΟ Άργους οι Δαναοί

Άρις Καλαμάτας – Θησέας Παναγιούδας

Αιγέας Χίου – Φοίνικας Πειραιά

Ηλιούπολη – Ατρόμητος Πειραιά

2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

ΑΕΚ Περιστερίου – Πρωτέας Βούλας

Σαντορίνη – ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Ιπποκράτης Κω

Τερψιθέα Γλυφάδας – Αγ. Παρασκευή

ΚΑΟ Μελισσίων – Αμύντας

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Λασσάνης

Πιερικός Αρχέλαος – ΑΓΕ Πιερίας

Ολύμπια Λάρισας – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Παναθλητικός – Ιερισσός

Ασπίς 2001 Ξάνθης – ΜΕΝΤ

Ηρακλής – Άρης Θ.

ΑΚ Καβάλας “Οι Πάνθηρες” – Απόλλων Καλαμαριάς

Πανσερραϊκός – Πανόραμα

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ