Connect with us

Β ΕΘΝΙΚΗ

Τα παιχνίδια για Πλεξίδα, Τσιαπλή και Παπανικολάου-Οι διαιτητές σε Εθνικό Κοζάνης, ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας, Καστοριά και Πρωτέα

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Σάββατο 8/10

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Μίλων Αργυρούδης-Σιδέρης-Τζίμης (Αναστασίου)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίολος Αγυιάς Πατρών Κουτσοδήμος-Χαϊνά-Αγγελής (Γολεγού)

Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Παγκράτι Μπούκας-Χριστοδουλάκης-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Στ.)

Νάξου 13.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Εθνικός  Σπυρόπουλος-Κούλης Χ.-Τεφτίκης (Καραμπίνης)

Κάτω Αχαγιάς 19.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Μάρκου)

Παν. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-ΝΕΟ Ληξουρίου Ραχιώτης-Ουσταμπασίδης-Αντωνιάδης (Κουνάνης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 8/10

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Διαγόρας Ρόδου Καρακάσης-Καμήτσος-Μαρουδιάς (Ζερβούδης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Πανιώνιος Καραβίτης-Δελαγραμματικάς-Κιουλάφας (Διμπινούδης)

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-Έσπερος Αναστασίου-Φραγκούλη-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζαγκλής)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Γεράνιος-Κονταράτος (Κουλούρης)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Αποστολίδης Β.-Φασόλης-Ναστούλης (Τεφτίκης)

Κυριακή 9/10

ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟΚ Χανιά-ΟΦΗ Σκανδαλάκης-Ξυλάς-Λεβεντάκος (Πετράκης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 8/10

ΔΑΚ Βικέλας Μακρ. 17.00 Φίλιππος Β.-Βίκος Ιωαννίνων Λόρτος-Σιταρίδης-Τσαρδούλιας (Παπαδόπουλος Θ.)

Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος Λαμίας-Ολυμπιακός Βόλου Ζιώγας-Καλογριάς-Χρηστίδης Ηλ. (Χριστοδούλου)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών Μπακάλης-Κοντογιάννης-Βασιλόπουλος (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ναύαρχος Βότσης Παπαγερίδης-Τσιαπλής-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας Κοϊμτζόγλου-Δολγύρας-Μπουγλός Π. (Γκαρτζονίκας)

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

4ος Όμιλος

Σάββατο 8/10

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Πανσερραϊκός Ντούρας-Παπαγεωργίου-Θεοδωρίδης (Τοζακίδης)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πολύγυρος Σαρακενίδης-Νέδογλου-Κολοκυθάς (Σαλικίδης)

Ευκαρπίας 16.30 Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά Λουλουδιάδης-Δέλλας-Καντερές (Αστρεινίδης)

Λ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-ΧΑΝΘ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης-Ηλιόπουλος (Γκούμας)

11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μαχητές Πειραματικού Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Ρεπό: Γέφυρα

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 9/10

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Πήγασος Θυρέας Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Βαμβακάς)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Γαλήνη Αχαϊας Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Ηλιόπουλος)

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Ερμιονίδα Γαραντζιώτης-Δημουλάς (Θεοδοσόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Κώτσου-Πετράκης Γ. (Κυριόγλου)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Καλαμάτα 1980 Παπαγεωργίου Δημ.-Οικονόμου (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-ΕΑ Προμηθέας 2014 Κούλης Κ.-Εφραιμίδης (Ελένης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 9/10

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-ΚΑΟ Μελισσίων Ανδρεόπουλος-Τζιμινίδης (Παπαφωτίου)

Νάξου 17.00 Πανναξιακός-Αναγέννηση ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ηλιούπολη Αυγερινός-Κουτίβης (Μπουρνάς)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Κορωπί Σκουλαρίκης-Σπυρλιδάκης (Φαλούκας)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Άρης Νίκαιας Κηπώσης-Τσαϊρίδης (Ναλετάκης Γ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πέρα Χρηστίδης Παύλ.-Πολάτογλου (Ζερβούδης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 8/10

Χίου 18.00 ΦΟ Βροντάδου-Νίκη Αμαρουσίου Χρόνης-Παπαδόπουλος Ανδ. (Παντελής)

Κυριακή 9/10

Ψυχικού 19.00 Ποσειδών Ν. Ψυχικού-Ελευθερία Μοσχάτου Αδαμόπουλος-Καψιώχας (Κυρτάτας)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Μανδραϊκός Κουλουμπαρίτσης-Γέρος (Λιμνιάτης)

Μυτιλήνης 17.00 Αίολος Μυτιλήνης-Αργοναύτης Τριγλίας Ραπτογιάννης-Βαγγάλης (Σαλαβός)

Καλύμνου 17.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Ίκαρος Καλλιθέας Ασλανίδης-Αγγελής

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Φοίνιξ Πειραιά Μπιτερνάς-Ιωάννου Γεωργ. (Σταματόπουλος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 9/10

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αγριά Παζώλης-Πάνος (Χλωρός)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Ιωάννινα ΣΚ Λογοθέτης-Μπολάνος (Τσιγκέλης)

Ι. Πατάκης Νικ. 17.00 Νίκαια 2012-Αλμυρός Αγραφιώτης Γρ.-Γκαρτζονίκας (Βαρνάς)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-ΚΑΕ Παραμυθιάς Δολγύρας-Παπαγιώτης (Χαράτσης)

Βόλου 17.00 Ανόρθωσις Βόλου-Αμπελώνας 1986 Ηλιόπουλος-Κλεπουσνιώτου (Τσιργούλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Σοφάδες Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Τέγα)

5ος Όμιλος

Κυριακή 9/10

2ο Αλεξάνδρειας 17.00 Αλεξάνδρεια-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Τσαρδούλιας-Κούρογλου (Ντόγκας)

Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-Καστοριά Παπαθανασίου-Κασούμης (Πλεξίδας)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Αργυρού)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Όλυμπος Μπουγλός Π.-Αβραμίδου (Γιαμούζης)

Ιωνίας (κ.θ.) 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚουΠα Κιλκίς Τσιαπλής-Αναστασιάδης Π. (Σακελλαρίου)

Ρεπό: Αρετσού Καλαμαριάς

6ος Όμιλος

Κυριακή 9/10

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Δικταπανίδης-Μιχέλης (Λαζαρίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Γαλάτιστα Ξενικάκης-Ράπτης (Μπρίγκος)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ασπίς Ξάνθης Κανελλίδης-Λαμπρέλλης (Θωμόπουλος)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Ελπίς Αμπελοκήπων Νέδογλου-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Κώνης-Αναστασιάδης Γ. (Στουπίδης)

Αγ. Παύλου 17.00 Διγενής Λακκώματος-Απόλλων Καλαμαριάς Καντερές-Νικολαϊδης (Μανιός)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία Β ΕΘΝΙΚΗ