Connect with us

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Στο Αναπτυξιακό Πρόγραμμα Τεχνικής Κολύμβησης 2020-21τα Δελφίνια Πτολεμαϊδας

Ο Σπανοδημητρίου Στυλιανός και η Αλυματήρη Μαρία Ελένη από τα Δελφίνια Πτολεμαΐδας θα συμμετάσχουν στο Αναπτυξιακό Πρόγραμμα Τεχνικής Κολύμβησης 2020-21

Αριθ. Πρωτ. 4540/E Αθήνα 20 Οκτωβρίου 2020

Αναπτυξιακό πρόγραμμα Τεχνικής Κολύμβησης
Επίλεκτοι αθλητές/τριες 2020 -2021

Η ανάγκη διαχρονικής υποστήριξης των νεαρών ταλαντούχων αθλητών/τριών, της Τεχνικής κολύμβησης σε προπονητικό και επιστημονικό επίπεδο, είναι μεγάλη.

Έπειτα από την τεράστια επιτυχία του προγράμματος την αγωνιστική χρονιά 2019-2020 και των δυσμενών συνθήκων προπονητικής προετοιμασίας των σωματείων λόγο επιδημίας, η ανάγκη αυτή γίνεται ακόμη μεγαλύτερη.

Η δυναμική του αθλήματος της τεχνικής κολύμβησης τόσο σε επίπεδο αριθμού σωματείων όσο και σε επίπεδο ποιότητας νεαρών αθλητών/τριών, στον τομέα των επιδόσεων, μας οδηγεί και για την αγωνιστική χρονιά 2020 – 2021 στην καθιέρωση του προγράμματος επίλεκτων αθλητών – τριών.

Στο συγκεκριμένο πρόγραμμα θα ενταχτούν οι αθλητές όπου κατά την αγωνιστική περίοδο 2019-20 στις κατηγορίες Π/παίδων -Π/κορασίδων Α-Β, καθώς και στην κατηγορία Παίδων και Κορασίδων, πέτυχαν από 1η έως 6η Πανελλήνια νίκη, σε ένα από τα ατομικά αγωνίσματα του Πανελληνίου πρωταθλήματος.

Τρόπος υλοποίησης προγράμματος:

Ο βασικός άξονας του προγράμματος βασίζεται σε δυο ( 2 ) προπονητικές συναντήσεις ανά περιφέρεια για το αγωνιστικό έτος 2020- 21. Οι συγκεκριμένες συναντήσεις και με βάση το αγωνιστικό πρόγραμμα του αθλήματος, τοποθετούνται χρονικά ως έξης: 1η προπονητική συνάντηση 2η προπονητική συνάντηση Από 14/11/2020 έως 13/12/2020 Από 16/1/2021 έως 28/2/2021 14-15/11/2020 Βόρεια Ελλάδα 16-17/11/2021 Βόρεια Ελλάδα 21-22/11/2020 Περιφέρεια Ηπείρου 30 -31/1/2021 Νότια Ελλάδα 28-29/11/2020 Νότια Ελλάδα 06-7/2/2021 Περιφ. Β. Αιγαίου 12-13/12/2020 Περιφέρεια Β. Αιγαίου 06-7/2/2021 Περιφέρεια Κρήτης 12-13/12/2020 Περιφέρεια Κρήτης 13-14/2/2021 Περιφ. Ηπείρου 27-28/2/2021 Περ.Ιόνιων Νήσων

Οι προπονητικές συναντήσεις θα υλοποιούνται υπό την κεντρική καθοδήγηση των Ομοσπονδιακών προπονητών σε συνεργασία με σωματικούς προπονητές.

0 τόπος υλοποίησης, θα ορίζεται σε κολυμβητήριο όπου καθίσταται δυνατή η ευκολότερη μετακίνηση του μεγαλύτερου αριθμού αθλητών-τριών που συμμετέχουν στο πρόγραμμα .

Λόγω δυσμενών συνθήκων της πανδημίας ανάλογα με τις καταστάσεις όπου πιθανόν να δημιουργηθούν, θα δοθεί η δυνατότητα μετάθεσης προπονητικής συνάντησης του προγράμματος σε άλλη ημερομηνία.

Ο συνολικός αριθμός συμμέτοχων σε όλη την επικράτεια υπολογίζεται στους ( 70 ) αθλητές -τριες .

Το οικονομικό κόστος, για μετακίνηση και διαμονή των αθλητών- τριών καθώς και των προπονητών τους, όπου αυτό υπάρχει, επιβαρύνει τους ίδιους τους συμμετέχοντες.

Ο στόχος του προγράμματος είναι να θέσει τις βάσεις και να

δημιουργήσει προπονητικά και τεχνικά ερεθίσματα σε στοιχεία που αποτελούν θεμέλιο λίθο για την αγωνιστική εξέλιξη των νεαρών μας αθλητών. Τα ερεθίσματα και οι στόχοι ανά συνάντηση θα ορισθούν από τους Ομοσπονδιακούς προπονητές, και θα εφαρμοσθούν σε συνεργασία με τους σωματειακούς προπονητές που θα συμμετέχουν στο πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει και ομιλίες γενικής κατεύθυνσης.

 

ΛΙΣΤΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 2020 – 2021
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1. ΤΣΕΛΟ ΒΑΣΙΛ Α.Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
2. ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
4. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Κ.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5. ΒΑΣΙΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α.Κ.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΒΑΪΟΣ Α.Κ.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7. ΜΑΝΤΖΟΡΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΓΚΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΌ. ΑΙΓΑΙΟΥ
10. ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΌ. ΑΙΓΑΙΟΥ
11. ΚΑΚΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
12. ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΌ. ΑΙΓΑΙΟΥ
13. ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΙΑΣΩΝ Α Σ. ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14. ΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
16. ΜΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
17. ΤΣΑΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
19. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
21. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
22. ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23. ΚΑΡΑΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24. ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
25. ΣΠΑΝΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
26. ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ι.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.0. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Κ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
32. ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
33. ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
35. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
36. ΚΑΛΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
37. ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
38. ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
39. ΑΡΓΎΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
40. ΜΠΟΥΡΟΥΛΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ν.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
41. ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΌ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

42. ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
43. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
44. ΚΑΠΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
45. ΣΟΡΚΟΣ ΚΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
46. ΡΗΜΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
47. ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
48. ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
49. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
50. ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
51. ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Ο.Β.Α.
52. ΛΙΝΤΖΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
53. ΣΦΕΤΣΟΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Ε.Α.Ν.Α.Β.
54. ΤΣΕΛΙΠΠΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Φ.Θ.Α
55. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Φ.Θ.Α.
56. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑ Ο.Φ.Θ.Α.
57. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΌΣ Ο.Φ.Θ.Α.
58. ΝΤΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΦΡΑΙΜ Ο.Φ.Θ.Α.
59. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
60. ΤΣΙΑΒΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
61. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
62. ΜΠΛΟΥΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Α.Ο.Κ.
63. ΛΕΚΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
64. ΔΑΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
65. ΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
66. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
67. ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΤΖΗΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Φ1Λ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
68. ΛΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
69. ΓΚΡΕΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
70. ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
71. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
72. ΡΟΚΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
73. ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1. ΓΕΡΟΥΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α.Κ.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΣΟΦΙΑ Α.Κ.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3. ΜΑΝΟΥΣΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Α.Κ.Ο.Χ.
4. ΣΑΡΑΓΑ ΙΩΑΝΝΑ Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΜΑΙΣΤΡΑΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
6. ΤΣΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
7. ΠΛΟΥΜΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
8. ΚΑΡΔΑΣΙΛΑΡΗ ΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
9. ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
10. ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΝΑ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
11. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
12. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΙΑΣΕΜΗ Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ
13. ΤΣΙΔΩΝΗ Ν ATΑΛΙ A ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
14. ΒΡΕΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
16. ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
17. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18. ΗΛΙΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
19. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΠΗ ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2 1» ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
22. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23. ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24. ΑΛΥΜΑΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25. ΤΣΙΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΌ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26. ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Ι.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27. ΞΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1.0. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. ΚΟΦΣΑ ΤΖΟΑΝΑ 1.0. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29. ΤΕΛΙΟΥΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
30. ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
31. ΜΠΑΛΑΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
32. ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ
33. ΔΡΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
34. ΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
35. ΜΠΑΛΟΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
36. ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
37. ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
39. ΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
40. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
41. ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
42. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
43. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
44. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
45. ΧΑΡΟΚΟΠΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
46. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
47. ΝΑΝΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
48. ΠΑΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
49. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΌ. ΧΑΝΙΩΝ
50. ΚΑΥΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
51. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
52. ΠΑΠΠΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
53. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
54. ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
55. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
56. ΠΛΙΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
57. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
58. ΜΠΑΝΤΡΑ ΕΥΘΥΜΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
59. ΛΥΤΡΑ ΝΙΟΒΗ Ο.Ε.Α.Ν.Α.Π.
60. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Φ.Θ.Α.
61. ΑΓΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Ο.Φ.Θ.Α.
62. ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Φ.Θ.Α.
63. ΠΑΛΤΖΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΟΝΟΡΑ Ο.Φ.Θ.Α.
64. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
65. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Α.Ο.Κ.
66. ΜΥΤΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Π.Α.Ο.Κ.
67. ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
68. ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
69. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
70. ΝΗΣΟΥΔΗ ΜΑΡΘΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
71. ΚΑΤΣΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
72. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
73. ΠΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74. ΤΣΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
75. ΣΕΡΒΕΤΑΑΝΘΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
76. ΣΕΡΒΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
77. ΜΥΡΙΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
78. ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΑΝΝΑ ΛΥΔΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
79. ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
80. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
81. ΤΣΙΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΕΤΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
82. ΠΡΕΝΤΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
83. ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

 

 

 

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ