Connect with us

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Που θα σφυρίξουν οι Πατιός, Τσιάνας, Πήτας και Αγγελίδης-Οι ορισμοί στους αγώνες της ΟΧΕ (8-12/10/2022)-

Δείτε σε ποια παιχνίδια θα σφυρίξουν οι Πατιός, Τσιάνας, Πήτας και Αγγελίδης στα παιχνίδια της ΟΧΕ-Οι συνολικοί ορισμοί:

Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αναγέννηση Άρτας
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Τσάκωνας, Αλεξάκη- Κωσταρέλλου)
Βασιλικών 18:30, Ορφέας Σουρωτής- Φίλιππος Βέροιας
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Παρτεμιάν, Δροσάκη- Γρηγοριάδης)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική)
Κέρκυρας 16:00, ΑΟ Φαίαξ- ΑΕΠ Πανόραμα
(Πήτας- Αγγελίδης, Παντελίδης- Παγιάτης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Άρης Θ.
(Βαγγελτζίκης- Γκόγκας, Δελόγλου, Γκόγκας- Ροδοπαίος)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης
(Α. Γερουλάνος- Κ. Γερουλάνος, Σιγανού- Γεωργίου)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Αρχέλαος Κατερίνης
(Νάσκος- Χαρίτσος, Καζαντζίδου- Πεταλωτής)
Λουτρακίου 19:00, Ποσειδών- Αθηναϊκός
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Μ. Τσολάκου- Α. Τσολάκου)
Κιλκίς 19:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φίλιππος Βέροιας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Ξεροσαββίδου- Σέρβου)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Φωτακίδης- Λεφάκης, Χατζηαναστασίου- Μπιθούλκα)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Βύρωνα 16:00, Αθηναϊκός- ΕΑΧ Χανιά
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Σιγανού- Γεωργίου)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Βορέας- Μέγας Αλέξανδρος
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Φάρδυ- Λεγγέτση)
Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Γράψας- Νικόλας, Αργυροπούλου- Ασκιδού)
Καστοριάς 17:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Εθνικός Κοζάνης
(Νικολαϊδης- Κυριακού, Τοκατλίδου-Χατζηιωάννου)
Αμυνταίου 17:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Ζαφειράκης Νάουσας
(Πατιός- Τσιάνας, Παπαβασιλείου- Σλίπη)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας- Άρης Νικαίας
(Μερτινιάν- Δρακόπουλος, Χατζηαναστασίου- Μπιθούλκα)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Κέρκυρας 14:00, Κερκυραϊκός- Φέρωνας Βέροιας
(Πήτας- Αγγελίδης, Παντελίδου- Παγιάτης)
Καματερού 21:45, Δίας Μοσχάτου Ταυρου- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων
(Ψύλλος- Γιαβρούτας, Κιτσάκου- Κωσταρέλλου)

Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2022

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Μιχαηλίδης, Σέρβου- Λόη)
Μάνος Λοίζος 19:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΕΚ
(Α. Γερουλάνος- Κ. Γερουλάνος, Προδρομίδης, Κιτσάκου- Δημουλέας)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 16:00, Άρης Νικαίας- HC Σαλαμίνα
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής, Μ. Τσολάκου- Α. Τσολάκου)
Πάτρας 16:30, Ακαδημία Πάτρας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Αβράμης- Χρόνης, Τριτάρη- Ρούπας)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Άρης Θ.
(Παπούλιας- Εφραιμίδης, Ξεροσαββίδου- Λόη)
Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΕΑΧ Χανιά
(Γιαβρούτας- Παπαπαύλου, Παπαδοπούλου- Αλεξάκη)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΑΣ Ηλιούπολη 2006
(Αβράμης- Χρόνης, Τριτάρη- Ρούπας)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 12:00, Μακεδών- Πανσερραϊκός
(Μαυρίδου- Εφραιμίδης, Γρηγοριάδης- Κιλιβρίδου)
Καλλιθέας 17:00, Έσπερος- Κένταυρος Αγριά Βόλου
(Ψύλλος- Μυλωνάς, Μουρελάτου- Φωτοπούλου)
Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- Αμφικτύονες Λαμίας –κεκλεισμένων των θυρών-
(Μερτινιάν- Μπράμου, Μουρελάτου- Παπαπούλιος)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πητας- Αγγελίδης, Τσολάκου- Κολιούλης)

Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2022

Α1 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Ορφέας Σουρωτής
(Λεφάκης- Μπράμου, Κυριακούλιας, Παπαδοπούλου- Δημουλέας)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος, Φλούδας- Κοντός)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία ΧΑΝΤΜΠΟΛ