Connect with us

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Που σφυρίζουν οι Δυτικομακεδόνες διαιτητές-Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Γ’ Εθνική, Α1 & Α2 Γυναικών

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Αμαλιάδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Παναχαϊκή Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Θεοδοσόπουλος)

Γλαύκου 14.00 Γλαύκος-Διαγόρας Ρ. Αυγερινός-Ανδρεόπουλος (Κοκορδάτος)

Δύο Αοράκια 15.00 Εργοτέλης-Δίων Κυπαρισσεύς Μαυρέλης-Σίμα (Μαγγανάς)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς-Καλαμάτα Σκουλαρίκης-Κηπώσης (Θεοδωρόπουλος)

Τρίπολης 18.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ήφαιστος Αχιλλέας Νάστος-Τσουβάλης (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Εσπέρου 14.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Τελεθριακός Κωστής-Τσουρή (Βαμβακάς)

Π. Σαλπέας 15.00 Πορφύρας-ΦΟ Βροντάδου Λάμπος-Λιαρομμάτης (Μπουρνάς)

Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χαϊνά-Τσάλας (Τεφτίκης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πικέρμι Χρηστίδης Ηλ.-Μπαράκου (Ελευθεριάδης Γ.)

3ο Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ποσειδών Λουτρακίου Μπιστιντζάνος-Τσατταλιού (Βακαλούδης)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Πέρα Κοτσίρης-Τζιμινίδης (Σταματόπουλος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμιονίδα Γεωργιλάκης-Τσικριτσάκη (Ζερβούδης)

Κρομμυώνιο 17.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Χαλάνδρι Μπακετέα-Μπαβέλας (Πετρόπουλος)

Κω 11.30 ΑΕ Δικαίου Κω-Μύκονος Λαζόγκα-Ραπτογιάννης

4ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Μαρτίου

Χαλκιοπούλειο 16.00 Αναγέννηση Λαμίας-Σοφάδες Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Δεσάρτης)

Κατσιμήδου 19.30 Τρίκαλα-Σπάρτακος Ιωαννίνων Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Β. (Γκαρτζονίκας)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας Αγριά Καντερές-Αθανασιάδης Βλ. (Μηναρετζόπουλος)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αγρίνιο Σταμπουλής-Γιατρόπουλος (Γκουντέλιας)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Νίκαια 2012 Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Τσιγγέλης)

5ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Ανατόλια Μελανίδης-Τοπαλίδης (Βόντζας)

11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Βέροια Λυγούρας-Αναστασιάδης Π. (Πολυχρονίδης)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Ναύαρχος Βότσης Κόνης-Κωνσταντινέλης (Φωτιάδης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Ίκαροι Γιαννιτσιών Δικταπανίδης-Κανελλίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αριδαία Σελεβός-Ντίγκο (Παπαδόπουλος Θ.)

6ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης Ηλιόπουλος-Καραβάς (Σαλικίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΚΑΟ Δράμας Νέδογλου-Καντζουρίδης (Λαδόπουλος)

Καλαμαριάς 20.30 Απόλλων Καλ.-Βυζαντινός ΑΟ Μιχέλης Θ.-Αναστασιάδης Γ. (Σιμητόπουλος Ι.)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Σταυρούπολη Πουρσανίδης Κ.-Αναστασιάδης Β. (Παραλυκίδης)

Πολυγύρου 16.00 Γαλάτιστα-Ελπίς Αμπελοκήπων Ξενικάκης-Ράπτης Χρ. (Θωμόπουλος)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Σάββατο 12 Μαρτίου

Κλαδισού 14.30 ΟΑ Χανίων-Ολυμπιακός Κατραχούρας-Κατσαπρακάκης-Γρίβα (Χριστινάκης)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Μοσχάτου Α 14.00 Ελευθερία Μ.-Εσπερίδες Κ. Ζιώγας-Κονταράτος-Κιουλάφας (Παυλόπουλος)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα Καρακάσης-Τσακιράκη-Ασημακάκη (Κανελλόπουλος)

 

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ταρενίδης Στ.-Ξέρας-Καρακώστας (Τοζακίδης)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Μυτιλήνης 12.00 Θησέας Παναγιούδας-Πανιώνιος Παπαγεωργίου Δημ.-Γεωργόπουλος (Τσεκούρας)

Π. Σαλπέας 12.30 Φοίνικας Π.-Άμιλλα 2000 Αναστασόπουλος-Γαραντζιώτης (Δραμεσιώτης)

Χίου 16.00 Αιγέας Χίου-Άρις Καλαμάτας Καψιώχας-Βαγγάλης (Παντελής)

3ο Α. Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Ηλιούπολη Κούλης Κ.-Αδαμόπουλος (Κουλούρης)

Άργους 17.00 Δαναοί Άργους-Ατρόμητος Πειρ. Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μαυραντζάς)

2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Ανθούπολης 17.45 ΑΕΚ Περιστερίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ροδόπουλος-Αυστουστόγλου (Παπαδόπουλος Στ.)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Ιπποκράτης Κω Παπαδόπουλος Ανδρ.-Σάλτας (Ελευθεριάδης Γ.)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Αγ. Παρασκευή Κουλουμπαρίτσης-Σπυρλιδάκης (Τηγάνης)

Μ. Λιούγκας 17.30 Τερψιθέα-Αμύντας Δημουλάς-Αντωνέλου (Τηγάνης)

Αγ. Δημητρίου 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων Πετράκης Ιωάν.-Ευφραιμίδης (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Αγρινίου 13.00 Αργοναύτες Αγρ.-Απόλλων Πτολεμαϊδας Λιόνας-Πλέγας (Πατσαντζόπουλος)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Ολύμπια Λάρισας Χάνος-Δημητρόπουλος (Μπαταούλα)

Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Εκπ. Φρυγανιώτη Παπαδόπουλος Γρ.-Λυτροσυγκούνης (Βάτσιος)

4ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Μαρτίου

Χρ. Χριστοδούλου 17.30 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Πανσερραϊκός Κωνσταντινέλλης-Ντόντης (Σαλικίδης)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Ιερισσός 99 Αθανασιάδης Αθ.-Φίλλιος (Μπρίγκος)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πανόραμα Κλεπουσνιώτου-Μιχέλη Ε. (Μηλιάρας)

Κυριακή 20 Μαρτίου

 

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Άρης –

 

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ