Connect with us

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Πλεξίδας στα Γρεβενά, Τσιαπλής-Παπανικολάου και Κατωτικίδης στα Γιάννενα-Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Α2 Ανδρών Β΄ Εθνική

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 12 Μαρτίου

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Δάφνη Δ. Δολγύρας-Ντόγκας-Χρυσάφης (Τέγα)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Μαρούσι Τσιμπούρης-Λιότσιος-Ρίζος (Γιαλικάρης)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Οίαξ Ναυπλίου Χαλαμπαλάκης-Χαϊνά-Ροδίτης (Λιμνιάτης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Χαρ. Τρικούπης Λόρτος-Ελευθεριάδης Πλ.-Παζώλης (Στουπίδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φίλιππος Βέρ. Μαγκλογιάννης-Ζακεστίδης-Τηγάνης (Πατσαντζόπουλος)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παγκράτι Καλδίρης-Τσαχάκης-Τεφτίκης (Διμπινούδης)

Kυριακή 13 Μαρτίου

Υμηττού 15.00 Αμύντας-Τρίτων Θεονάς-Καλογερόπουλος Φ.-Μαρτινάκος (Ντίνος)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (19η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Μαρτίου

Εσπέρου 13.00 Έσπερος-ΝΕΟ Ληξουρίου Χαλαμπαλάκης-Κατσαπρακάκης-Κουκουλεκίδης Β. (Ντάβαρης)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Τ. Βογιατζής 13.30 Πανελευσινιακός-Φανάρια Νάξου Φάκαρος-Ασλανίδης-Αγγελής (Παπαδόπουλος Στ.)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Μαρινάκης-Αγγελής (Μπουρνάς)

Β’ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Αργοναύτης Τρ. Καλογερόπουλος Φ.-Ορφανός Ιορδ.-Φασόλης (Ορφανός)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Αχαγιά 82 Κοντίλης-Δημάδης-Μαρουδιάς (Άκελ)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Παπάγου Μαγκλογιάννης-Ζακεστίδης-Τηγάνης (Μωϋσιάδης)

2ος Όμιλος (19η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Αγ. Θωμά 18.00 Δούκας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Θεοδωρόπουλος-Μπούκας-Σιδέρης (Ζαγκλής)

Μ. Λοϊζος 16.00 Άρης Ν.-Αιγάλεω Σπυρόπουλος-Καρακωνσταντόπουλος-Βελέντζας (Δραμεσιώτης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Π. Φάληρο Κατραχούρας-Αναστασίου-Χριστοδουλάκης (Μπορμπαντωνάκης)

ΝΕΜ BC Aρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Πανιώνιος Τσαχάκης-Ραχιώτης-Λεβεντάκος (Παππάς)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Μανδραϊκός Τσώνος-Φραγκούλη-Δελαγραμμάτικας (Κυριόγλου)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραβίτης-Στρέμπας-Χατζημάρκος (Πετράκης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πρωτέας Βούλας Σκαλτσής-Κούλης Χ.-Παπαδόπουλος Χ. (Αλετράς)

3ος Όμιλος (19η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Τιτάνες Παλαμά Σταματόπουλος-Δολγύρας-Μπούργλος Ι. (Χλωρός)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Αναγέννηση Καρδ. Γερακίνης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκαρτζονίκας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου Παπαφωτίου-Μαρτινάκος-Τεφτίκης (Κοτσίμπος)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Ιωάννινα ΣΚ Κοϊμτζόγλου-Παπαγεωργίου-Αγραφιώτης Γρ. (Τσιργούλας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου Θεοδώρου-Μπακάλης-Σαρακενίδης (Πλεξίδας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Δόξα Λευκάδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Τζιμογιάννης)

4ος Όμιλος (20η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Λεύκιππος Ξάνθης Μαραμής-Παζώλης-Γεωργούλης (Γκούμας)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Κομοτηνή Πράττος-Βασιλόπουλος-Τσαρδούλιας (Μανιός)

Πολυγύρου 19.00 Πολύγυρος-Ερμής Λαγκαδά Ξενικάκης-Εκίζογλου-Λάδας (Θωμόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΧΑΝΘ Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου Κ.-Τζιοπάνος Γ. (Κασαπίδης)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-ΜΕΝΤ Τσιρτσιμάλης-Δέλλας-Τσάνταλη (Αστρεινίδης)

Ομόνοιας 17.00 Πανσερραϊκός-Αίας Ευόσμου Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Δραγκιόγλου)

 

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ