Connect with us

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πατιός και Τσιάνας σφυρίζουν στο Φιλίππειο, Πατιός και Πήτας σε δύο παιχνίδια Ιωάννινα

Σε πλήρη δράση οι Κοζανίτες διαιτητές στο χάντμπολ.

Ο Πατιός με τον Τσιάνα θα σφυρίξουν στις 19.30 στο Φιλίππειο το Φίλιππος Βέροιας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic για την  9η αγωνιστική της Handball Premier.

Για την Α2 Ανδρών στα Ιωάννινα στις 15.00 θα αγωνιστούν ο ΑΟ Ιωαννίνων με τον Αρχέλαο και σφυρίζει ο Πατιός με τον Πήτα, ενώ το ίδιο διαιτητικό δίδυμο θα σφυρίξει και δύο ώρες νωρίτερα (13.00) το ΑΟ Ιωαννίνων- Κερκυραϊκός για την 3η αγωνιστική της Α2 Γυναικών.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΟΧΕ:

Handball Premier (9η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η- 3η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Handball Premier (9η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 12:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας (ΕΡΤ3)

(Μπέτμαν-Τζαφερόπουλος, Κατσίκης)

Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- HC Σαλαμίνα

(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

ΟΑΚΑ 19:00, ΑΕΚ- Ιωνικός Αffidea

(Χρόνης- Αβράμης, Τσάκωνας)

Φιλίππειο 19:30, Φίλιππος Βέροιας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

(Πατιός- Τσιάνας, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική)

Βύρωνα 16:15, Αθηναϊκός- ΕΣΝ Βριλήσσια

(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)

Μετς 16:30, Πανιώνιος- Πανελλήνιος

(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης

(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ηλυσιακός

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- Ακαδημία Πάτρας

(Τόλιος- Σκλαβενίτης)

Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Θεοδοσίου- Χαρίτσος)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Προσοτσάνης

(Σαχίνογλου- Γκόγκας)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης

(Μερτινιάν- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

Λαμίας 18:00, Αμφικτύονες- Ιδομενέας Γαλατά

(Βελάνη- Παλαμιώτης)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Απόλλων

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Δράμας 20:00, ΓΕ Δράμας- Άρης Θεσ/νικης

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Μοσχάτου 21:15, Δίας Μοσχάτου- ΑΟ Πολιτείας

(Λεφάκης- Μπράμου)

Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Έσπερος Καλλιθέας

(Ψύλλος- Γιακαλής)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Βασιλικών 19:00, Ορφέας Σουρωτής- Άρης Θεσ/νικης

(Παπούλιας- Μπαλάκος)

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)

Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας

(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Honda Πανόραμα

(Γράψας- Κυριακού, Μιχαηλίδης)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Handball Premier (9η αγωνιστική)

Μάνος Λοίζος 16:00, Oλυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic

(Φωκίτης- Μερτινιάν, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική)

Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Αρχέλαος

(Πατιός- Πήτας)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Βήτας- Τόλιος)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

Βόλου 13:00, Αγριά Βόλου- Φέρωνας

(Βελάνη- Καποτάς)

Άρτας 14:30, Άρτα Handball- Κερκυραϊκός

(Χρόνης- Αβράμης)

Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Ιδομενέας Γαλατά

(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Αρίων Πτολεμαϊδας

(Μαυρίδης- Στεφανίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Εκμάθηση- Πόντιοι Κιλκίς

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ 13:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Κερκυραϊκός

(Πατιός- Πήτας)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:30, Απόλλων- Βορέας

(Νικόλας- Εφραιμίδης)

Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κ.-Ηλιούπολη

(Λεφάκης- Δαμασκός)

Μάνος Λοίζος 20:15, Άρης Νικαίας- ΑΕΚ

(Μπράμου- Γιακαλής)

Τετάρτη 1η Δεκεμβρίου 2021

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Πανοράματος 18:30, Honda Πανόραμα- AEΣΧ Πυλαίας

(Χαρίτσος- Θεοδοσίου)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία ΧΑΝΤΜΠΟΛ