Connect with us

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πατιός και Πήτας σφυρίζουν το Εθνικός Κοζάνης-ΠΑΟΚ, ο Αγγελίδης σε Κέρκυρα και Αμύνταιο-Δείτε το πρόγραμμα

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές σε Ηandball Premier (13η), Α2 Ανδρών(8η), Β’ Ανδρών (6η), Α2 Γυναικών (1η,2η ,5η, 6η) και Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά)

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021

Handball Premier (13η αγωνιστική)

Νέα Κίος 12:30, Διομήδης Άργους- ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

(Τόλιος- Φωκίτης, Νικολίτσας)

Κέρκυρας 15:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Θεοδοσίου- Χαρίτσος, Αγγελίδης)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic

(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Παρτεμιάν)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- Φίλιππος Βέροιας

(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)

Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Πανελλήνιος

(Μερτινιάν- Γιακαλής, Τσάκωνας)

Πάτρας 18:00, Ακαδημία- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Βέργος)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΓΑΣ Κιλκίς

(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)

Λουτρακίου 19:00, Ποσειδών- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Βήτας- Γερουλάνος)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ηλυσιακός

(Μπράμου- Ψύλλος)

ΧΑΝΘ 20:30, ΧΑΝΘ- Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Βύρωνα 20:30, Πανιώνιος- Δόξα Βύρωνα

(Λεφάκης- Σπηλιωτάκος)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Αμυνταίου 16:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- ΑΟΑ Καστοριάς

(Αγγελίδης– Μπαλάκος)

Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- Μακεδών Θεσ/νικης

(Μαυρίδου- Στεφανίδης)

Λαμίας 18:00, Αμφικτύονες- Δίας

(Βελάνη- Καποτάς)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Άρης Θ.- Honda Πανόραμα

(Παπούλιας- Παλαμιώτης)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 11:15, Ηλιούπολη 2006- ΕΑΧ Χανιά

(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά)

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- ΓΑΣ Καματερού

(Παπούλιας- Παλαμιώτης, Δελόγλου)

Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αθηναϊκός

(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Μπουγιάκας)

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- ΠΑΟΚ Mateco

(Πατιός- Πήτας, Δημόλας)

Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- ΟΦΝ Ιωνίας

(Μαυρίδης- Τομίδης, Σίσκου)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021

Handball Premier (13η αγωνιστική)

Μάνος Λοίζος 14:30 Άρης Νικαίας OlympicDiagnostic- Ιωνικός Affidea

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Ανταλής)

Μάνος Λοίζος 18:30, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα

(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)

Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟ Κοζάνης

(Χρόνης- Βήτας, Βέργος)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΓΣ Παπασιδέρης

(Ζήσης- Χαραλαμπίδης)

Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Ασπίδα Ξάνθης

(Μπέτμαν- Ουζούνης)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Κέρκυρας 14:00, Κερκυραϊκός- Άρτα Χάντμπολ

(Χαρίτσος- Θεοδοσίου)

Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, Εκμάθηση- Κένταυρος

(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κ.- Πήγασος Κυψέλης

(Σκλαβενίτης- Γερουλάνος)

Καλλιθέας 21:30, Έσπερος Καλλιθέας- ΑΟ Πολιτείας

(Σπηλιωτάκος- Δαμάσκος)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Ορφέας Σουρωτής

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Καματερού 14:15, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πολυνίκης

(Δρακόπουλος- Ψύλλος)

Βύρωνα 17:00, Δόξα Βύρωνα- Ακαδημία Πάτρας

(Μπράμου- Αγγελοπούλου)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Δαϊς 11:30, ΑΕΚ- ΕΑΧ Χανιά

(Σκλαβενίτης- Αγγελοπούλου)

Μάνος Λοίζος 20:30, Άρης Νικαίας- Ολυμπιακός Κ.

(Καρυδάκης- Λεφάκης)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΧΑΝΤΜΠΟΛ