Connect with us

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Οι διαιτητές της Α2 Γυναικών-Ντίγκο και Ιορδανίδης στο τοπικό ντέρμπι Απόλλων Πτολεμαϊδας-Λασσάνης Κοζάνης

Διαβάστε ποιοι είναι οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους της Α2 Γυναικών:

1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Ηλιούπολη Λαζόγκα-Αυγουστόγλου (Αναστασίου)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Τρίπολης 13.00 ΓΕ Άμιλλα 2000-Ατρόμητος Πειραιά Κωνσταντινίδου-Μακρόπουλος (Μαλαμάς)

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Εύνικος Καμήτσος-Λάμπος (Ηλιόπουλος)

Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Τσαρδάκας)

Π. Σαλπέας 14.00 Φοίνιξ Πειραιά-Θησέας Παναγιούδας Πετράκης-Κουλουμπαρίτσης (Δραμεσιώτης)

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Υμηττού 18.00 Αμύντας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τερζής-Μπαράκου (Διμπιινούδης)

Μελισσίων 12.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Ιπποκράτης Κω Λιαρομάτης-Πλέγας (Φαλούκας)

ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-Αγ. Παρασκευή Γαραντζιώτης-Σίμα (Παπαδημητρόπουλος Κ.)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πρωτέας Βούλας Παπανικολάου-Αυγουστόγλου (Τηγάνης)

Μ. Λιούγκας 17.30 Τερψιθέα-Αθηναϊκός Κηπώσης-Γεωργόπουλος (Σαμαρτζή)

3ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Ν. Ρυσίου 12.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολύμπια Λάρισας Κλεπουσνιώτου-Παπαδόπουλος Γρ. (Ανδρίτσος)

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Αθανασιάδης Αθ.-Αβραμίδου (Σαμαλής)

Αγ. Δημητρίου 15.00 Απόλλων Πτολεμαϊδας-Λασσάνης Ντίγκο-Ιορδανίδης Α. (Μπαταούλα)

Αγρινίου 13.00 Αργοναύτες Αγρινίου-ΑΓΕ Πιερίας Ασημακάκη-Διαμαντής (Μπέστιας)

Χαλκιοπούλειο 13.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Νίκη Βόλου Λιόνας-Θεοδοσόπουλος (Κοτσιμπός)

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα – Ιερισσός 99 Κανελλίδης-Μιχέλη Ευ. (Λαδόπουλος)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ Κολοκυθάς-Χάνος (Δραγκίογλου)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Άρης Τσάνταλη-Κώνης (Σιμητόπουλος Ι.)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Ξενικάκης-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πυλαία Δικταπανίδης-Αθανασιάδης Βλ. (Τοζακίδης)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου (1η αγωνιστική)

Αλεξάνδρειο 19.30 Άρης-Πανσερραϊκός Χατζηκώστας-Ράπτης (Κασαπίδης)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ