Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι διαιτητές σε Α2 Ανδρών, Β’ και Γ’ Εθνική

Η ΕΟΚ ενημέρωσε το φίλαθλο κοινό αναφορικά με τους διαιτητές που θα αναλάβουν την υποχρέωση να σφυρίξουν τις 60 αναμετρήσεις της επόμενης αγωνιστικής ημέρας σε Α2 Ανδρών, Β’ Εθνική και Γ’ Εθνική.

Αναλυτικά:

Α2 Ανδρών:

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Μαρούσι Τζιοπάνος Ν.-Μπακάλης-Χατζημπαλίδης (Αθανασόπουλος)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Οίαξ Ναυπλίου Καραβίτης-Τεφτίκης-Μαρτινάκος (Τεφτίκης)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Χαρ. Τρικούπης Τσολάκος-Τσαχάκης-Χαλαμπαλάκης (Ντάβαρης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ελευθερούπολη Πουρσανίδης Κ.-Γερακίνης-Παζώλης (Στουπίδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Δάφνη Δαφνίου Δαρλαμήτσος-Τσακιράκη-Ελ Ανύ (Πατσαντζόπουλος)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανευθραϊκός-Φίλιππος Βέροιας Σκαλτσής-Χριστινάκης-Ασλανίδης (Παυλόπουλος)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Ήλιδας 15.00 Κόροιβος-Τρίτων Θεονάς-Αναστόπουλος-Τηγάνης (Πίγκας)

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου

Μετς 17.00 Παγκράτι-Πανερυθραϊκός Ανδρικόπουλος-Στρέμπας-Κονταράτος (Ζώης)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Μαρούσι Τζιοπάνος Ν.-Λουλουδιάδης-Δέλλας (Πατσαντζόπουλος)

 

Β’ Εθνική:

1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Νάξου 14.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Πανελευσινιακός Αργυρούδης-Χρηστίδης Ηλ.-Αυγερινός

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Εθνικός Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης-Μακρόπουλος (Τρίγκα)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟΛ-Έσπερος Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Καμήτσος (Κοκορδάτος)

Ραφήνας 17.00 Αγροναύτης Τρ.-Ένωση Ιλίου Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης-Λαζόγκα (Ζερβούδης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82 –ΑΕ Ν. Κηφισιάς Λιότσιος-Παπαφωτίου-Τεφτίκης (Κωστής)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σπυρόπουλος-Αποστολίδης Β.-Ζιώγας (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Τσάτσης-Χρηστίδης Π.-Καλογριάς (Μπουρνάς)

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 17.00 Αιγάλεω-Άρης Νίκαιας Ουσταμπασίδης-Αντωνιάδης-Χριστοδουλάκης (Πετρίδης Ν.)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΟΦΗ Καραβίτης-Κοντίλης-Μαρίγλη (Τηγάνης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδος Θεοδωρόπουλος-Αναστασίου-Λεβεντάκος (Ελευθεριάδης Γ.)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΚΑΟ Μελισσίων Ραχιώτης-Φασόλης-Ναστούλης (Μωϋσιάδης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χανιά Ζακεστίδης-Νάστος-Ρίζος (Σταματόπουλος)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Ηλυσιακός Κονταράτος-Ορφανός Ιορδ.-Παπαδόπουλος Χ. (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ίκαροι Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Βαρνάς)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Αίολος Τρικάλων Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι.-Σαρακινίδης (Μανάσης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Δολγύρας-Καρακώστας-Μπουγλός Π. (Δεσάρτης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Ολυμπιακός Β. Ντόγκας-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Καραδήμας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών Ντούρας-Μαραμής-Γεωργούλης (Μηναρετζόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Καρπάνος-Κανελλόπουλος-Ασημακάκη (Κανελλόπουλος)

4ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πολύγυρος Λόρτος-Σελεβός-Αγραφιώτης Γ. (Τσαλικίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Μακεδονικός Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηκώστας (Γκουρτζελίδης)

Λαγκαδά 17.0 Ερμής Λαγκαδά-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Τσιρτσιμάλης-Βασιλόπουλος-Καντερές (Πολυχρονίδης)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μαχητές Πειραματικό Μπακάλης-Δέλλας-Ηλιόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Λουλουδιάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Γκούμας)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ευκαρπία Πουρσανίδης Κ.-Θεοδώρου-Παπαθανασίου Κ. (Σιμητόπουλος Αλ.)

Γ’ Εθνική:

 

1ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Παναχαϊκή Βελέντζας-Κουλουμπαρίτσης (Ηλιόπουλος)

Αμαλιάδας 18.00 ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου Κιουλάφας-Σπυρλιδάκης (Θεοδωρόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς Μπούκας-Δημουλάς (Μάρκου)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Καλαμάτα Ξυλάς-Χρόνης (Μαγκανάς)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς Πατρών-Ήφαιστος Αχιλλέας Κούλης Κ.-Σάλτας (Παπαδόπουλος Γ.)

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου

Κυπαρισσίας 20.00 ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Κωστής-Λιαρομάτης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Μ. Μουρούτσος 15.00 Δάφνη-Παπάδος Γέρας Πετράκης Γεωρ.-Τσικριτζάκη (Βαμβακάς)

Κροίσος Πέρσης 15.00 Μίλων-Τελεθριακός Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Αλετράς)

Εσπέρου 15.00 Ίκαρος Καλλιθέας-ΦΟ Βροντάδου Λιαρομάτης-Λιόνας (Παππάς)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Κορωπί Μαρτινάκος-Κοτσίρης (Δραμεσιώτης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Πικέρμι Τζαγκατζής-Μύζικας (Παντέλης)

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Μύκονος Κατσαπρακάκης-Βελέντζας (Μπίκας)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Κρομμυώνιο 17.00 ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Ποσειδών Λουτρακίου Κηπώσης-Τζιμινίδης (Πετρόπουλος)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πέρα Σιδέρης-Περδετζόγλου (Φαλούκας)

Μοσχάτου Α’ 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Ερμιονίδα Χαϊνά-Τσάλας (Παυλόπουλος)

Κω 13.30 ΑΟ Δικαίου Κω-Χαλάνδρι Αγγελής-Βαγγάλης (Πλατέλλα)

4ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Καναλακίου 17.00 Καναλάκι Αχέρων-Αγριά Μπιστιντζάνος-Διαμαντής (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Σοφάδες Ευφραιμίδης-Γιατρόπουλος (Σταμάτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Κοτσιμπός)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αγρίνιο Γερακίνης-Παζώλης (Γκαρτζονίκας

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Νίκαια 2012 Αναστασιάδης Β.-Κανελλίδης (Τσιργούλας)

5ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ανατόλια Τοπαλίδης-Καρυπίδης Ι. (Ντόγκας)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Βέροια Παπαθανασίου Στ.-Κώνης (Βόντζας)

11ο Δημ. Ευόσμου 15.00 ΔΕΚΑ-Ναύαρχος Βότσης Πράττος-Ντόντης (Δροσόπουλος)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Ίκαροι Γιαννιτσών Νέδογλου-Καντζουρίδης (Τοζακίδης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αριδαία Χατζηχαρίσης-Λυγούρας (Πλεξίδας)

6ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Αρίων Ξάνθης Ζαχαριάδης-Ράπτης (Θωμόπουλος)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-ΚΑΟ Δράμας Δημάδης-Δικταπανίδης (Μπρίγκος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Βυζαντινός Κωνσταντινέλλης-Κλεπουσνιώτου (Μήτσιου)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Σταυρούπολη Κολοκυθάς-Αναστασιάδης Γ. (Αργυρού)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ελπίς Αμπελοκήπων Τζιοπάνος Γ.-Αθανασιάδης Βλαδ. (Παπαδόπουλος Ι.)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ