Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι για Πρωτέα Γρεβενών, Εθνικό Κοζάνης, Α.Σ. Καστοριάς και ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας-Το συνολικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.  

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ(17/09):

«Φ. Αμοιρίδης» (17:00): Λεύκιππος Ξάνθης- ΔΕΚΑ
(Δημάδης- Ντούρας- Νέδογλου/ Σαλικίδης)

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ(21/09):

Άγιος Θωμάς (15:00): Α.Σ.Ε. Δούκα- Α.Ο. Αχαγιά ‘82
(Παντελίδης- Ασλανίδης- Χαϊνά/ Μπίκας)

«Γ. Γεννηματάς» (17:00): Πρωτέας Βούλας- Α.Ο. Μυκόνου
(Κατσαπρακάκης- Σκανδαλάκης- Ξυλάς/ Τεφτίκης)

«Χ. Αγγουράκης» (17:00): Δάφνη Δαφνίου- Εθνικός Πειραιά
(Ραχιώτης- Γρίβα- Χρηστίδης Ηλ./ Παπαδόπουλος Στ.)

«Α. Βαρίκας» (17:00): Πανιώνιος- Ο.Φ. Ηρακλείου
(Καρακάσης- Μακρόπουλος- Μαρινάκης/ Διμπινούδης)

«Α. Φώτσης» (17:00): Ηλυσιακός- Μίλων
(Σπυρόπουλος- Κούλης- Τεφτίκης/ Ζαγκλής)

Β’ Πεύκης (17:00): Α.Ο. Πεύκης- Α.Ο. Παγκρατίου
(Αργυρούδης- Μαρτινάκος- Λεβεντάκος/ Φαλούκας)

«Τ. Βογιατζής» (17:30): Πανελευσινιακός- Παλαιό Φάληρο
(Καραβίτης- Κονταράτος- Κιουλάφας/ Αλετράς)

Ζωγράφου (18:30): Ε.Φ.Α.Ο. Ζωγράφου- Έσπερος
(Καλογερόπουλος Φ.- Φασόλης- Ναστούλης/ Μωυσιάδης)

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ(21/09):

Δ.Α.Κ. Ευκαρπίας (17:00): Π.Σ. Ευκαρπίας- Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων
(Παπαγερίδης- Ντόγκας- Χατζηχαρίσης/ Αστρεινίδης)

«Χαλκιοπούλειο» (17:00): Έσπερος Λαμίας- Γέφυρα
(Δολγύρας- Γιαννούλης- Μπούγλος Ι./ Κοτσιμπός)

Νέα Ιωνία Βόλου (17:00): Νίκη Βόλου- Βίκος Ιωαννίνων
(Ταρενίδης Στ.- Ευφραιμίδης- Χρυσάφης/ Μιναρετζόπουλος)

«Λ. Παπαδόπουλος» (17:00): Ε.Κ. Σταυρούπολης- Αναγέννηση Καρδίτσας
(Κατωτικίδης- Τσιαπλής- Παπανικολάου/ Τοζακίδης)

Δ.Α.Κ. Σερρών (17:00): Πανσερραϊκός- Δόξα Λευκάδας
(Κοϊμτζόγλου- Αγραφιώτης- Ηλιόπουλος/ Δραγκιόγλου)

Λαγκαδάς (17:00): Ερμής Λαγκαδά- Τρίκαλα
(Ελευθεριάδης- Παπαγεωργίου- Εκιζογλου/ Παραλυκίδης)

Δ.Α.Κ. Γρεβενών (18:00): Πρωτέας Γρεβενών- Φίλιππος Βέροιας
(Δέλλας- Σελεβός- Βασιλόπουλος/ Βόντζας)

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ(19/09):

Ραφήνα (20:30): Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου- Αργοναύτης Ραφήνας
(Χριστοδουλάκης- Παπαδόπουλος Α./ Ζερβούδης)

ΤΕΤΑΡΤΗ(21/09):
Νήαρ Ηστ (17:00): Νήαρ Ηστ- Δάφνη
(Στρέμπας- Παπαδόπουλος Χ./ Ζώης)

Π. Αλεξιώτισσα (17:00): Γαλήνη Πάτρας- Γ.Σ. Κρόνος
(Λιότσιος- Ασημακάκη/ Κοκορδάτος)

Ψυχικό (17:00): Ποσειδών Νέου Ψυχικού- Γλαύκος/ Έσπερος
(Κουτσοδήμος- Μπαβέλας/ Κουλούρης)

Κοντόπευκο (17:00): Αγία Παρασκευή- Γ.Σ. Ηλιούπολης
(Κούλης Γ.- Παπαγεωργίου Δ./ Ορφανός)

Αμαλιάδα (17:00): Α.Σ. ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας- Α.Ο. Ερμιονίδας
(Νάστος- Μπακετέα/ Ηλιόπουλος)

«Γ. Παπασιδέρης» (17:00): Γ.Σ. Κορωπίου- Καλαμάτα 1980
(Καραμπιτσάκος- Τσάλας/ Λιμνιάτης)

Μελίσσια (17:00): Κ.Α.Ο. Μελισσίων- Δίων Κυπαρισσίας
(Πετράκης Γ.- Τσαΐρίδης/ Κυριόγλου)

Α’ Μοσχάτου (20:30): Ελευθερία Μοσχάτου- Μανδραϊκός
(Δελαγραμμάτικας- Χρόνης/ Ντάβαρης)

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ(21/09):

Άγιος Παύλος (17:00): Διγενής Λακκώματος- Π.Α.Ο.Κ. Μεσοποταμίας
(Παπαδόπουλος Γ.- Καντζουρίδης/ Παπαδόπουλος Ν.)

Δ.Α.Κ. Κιλκίς (17:00): Κούπα Κιλκίς- Κ.Α.Ο. Δράμας
(Αναστασιάδης Β.- Δικταπανίδης/ Γκαντίδης)

Δ.Α.Κ. Βασιλικών (17:00): Γ.Α.Σ. Βασιλικών- Α.Σ. Καστοριάς
(Δημάδης- Καρυπίδης/ Δέλλας)

Αλμυρός (17:00): Γ.Σ. Αλμυρού- Ανατόλια
(Μαραμής- Γεωργούλης/ Τσιργούλας)

Σοφάδες (17:00): Γ.Σ. Σοφάδων- Ρούπελ Σιδηροκάστρου
(Πράττος- Κωνσταντινέλλης/ Τέγα)

Παλαμάς (17:00): Τιτάνες Παλαμά- Ελπίδα Αμπελοκήπων
(Παζώλης- Αβραμίδου/ Μανασής)

Νέο Ιωαννίνων (17:00): Σ.Κ. Ιωάννινα- Όλυμπος
(Λυγούρας- Χάνος/ Τζιμογιάννης)

Μ.Ε.Ν.Τ. (17:00): Μ.Ε.Ν.Τ.- Α.Ο. Τρίκαλα
(Χατζημπαλίδης- Τοπαλίδης/ Φωτιάδης)

Δ.Α.Κ. Κοζάνης (17:00): Εθνικός Κοζάνης- Α.Σ. Νίκαια 2012
(Τσαρδούλιας- Αγραφιώτης Β./ Πλεξίδας)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ