Connect with us

ΕΚΑΣΔΥΜ

Με 4 αθλήτριες από τη Δυτική Μακεδονία ξεκίνησε το τουρνουά «Πέτρος Καπαγέρωφ» στο Τσοτύλι Κοζάνης

Το τουρνουά «Πέτρος Καπαγέρωφ» επιστρέφει για το Αναπτυξιακό Κοριτσιών και το 36ο ραντεβού έχει δοθεί στο Τσοτύλι, Δήμου Βοϊου Κοζάνης, το διάστημα 3-5 Ιανουαρίου με επικεφαλής τους υπευθύνους  του προγράμματος ανάπτυξης κοριτσιών, Γιώργου Τσεμπέρη και Δήμητρα Καλέντζου.

Θα συμμετάσχουν επίσης, οι περιφερειακοί  προπονητές: Ιωάννης Παπούλης (ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ), Μιχάλης Πετράκης (ΕΚΑΣΚ), Αφροδίτη Αραπατσάνη (ΕΣΚΑΘ) και Κώστας Παπαδημητρίου (ΡΟΔΟΣ).

Το πρόγραμμα των προπονήσεων και των αγώνων

ΤΡΙΤΗ, 03.01.2023
ΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
09.00-10.00 ΗΡΑ
10.00-11.00 ΑΘΗΝΑ
11.00-12.00 ΑΡΤΕΜΙΣ
12.00-13.00 ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΓΩΝΕΣ
17.00 ΗΡΑ-ΑΘΗΝΑ
19.30 ΑΡΤΕΜΙΣ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ, 04.01.2023
ΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
09.00-10.00 ΗΡΑ
10.00-11.00 ΑΡΤΕΜΙΣ
11.00-12.00 ΑΘΗΝΑ
12.00-13.00 ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΓΩΝΕΣ
17.00 ΗΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ
19.30 ΑΘΗΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΕΜΠΤΗ, 05.01.2023
ΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
09.00-10.00 ΑΘΗΝΑ
10.00-11.00 ΑΡΤΕΜΙΣ
11.00-12.00 ΗΡΑ
12.00-13.00 ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΓΩΝΕΣ
17.00 ΑΘΗΝΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ
19.30 ΗΡΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΘΗΝΑ
1 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1 2008 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΚΑΚΑΡΑ ΡΕΒΒΕΚΑ 1-2 2009 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΕΦΗ 1-2 2009 ΚΡΟΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1-2 2009 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
5 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2 2008  ΠΑΟΚ
6 ΔΕΝΕΚΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2 2008 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ
7 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2-3 2008 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
8 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2-3 2008 ΠΑΟ
9 ΠΑΠΠΑ  ΑΛΚΗΣΤΙΣ 3 2008 ΝΙΚΟΠΟΛΗ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ
10 ΣΤΑΘΙΣ ΧΡΥΣΗ 3 2008 POUPHALEN
11 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 3-4 2008 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
12 ΣΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3-4 2009 ΗΡΑΚΛΗΣ  ΚΟΖΑΝΗΣ
13 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 4 2010 ΜΑΡΟΥΣΙ
14 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4-5 2009 ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ
15 ΓΕΡΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 5 2008 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΗΡΑ
1 ΣΚΟΥΜΑ ΝΕΦΕΛΗ 1 2010 ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
2 ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1-2 2008 Ε.Α. ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3 ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ 1-2 2008 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
4 ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΕΛΛΑ 2 2008 ΚΡΟΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΚΑΤΕΡΙΑΝΝΑ 2 2009 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ
6 ΣΤΑΜΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2 2009 ΠΑΟΚ
7 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΦ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2 2008 ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ
8 ΠΑΦΥΛΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2-3 2009 ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
9 ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2-3 2008 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80’
10 ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 3 2009 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
11 ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 3-4 2008 Ο.Α ΧΑΝΙΩΝ
12 ΤΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 3-4 2009 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4 2008 ΑΘΛΕΩΝ ΣΑΜΟΥ
14 ΚΑΒΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 4 2009 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
15 ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 5 2009 ΑΡΗΣ
ΑΡΤΕΜΙΣ
1 ΜΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1 2009 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
2 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΗΡΙΔΑ 1 2008 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
3 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗ ΜΑΡΑ 2 2009 ΚΡΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΡΑΛΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1-2 2009 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5 ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2 2008 Ν.ΙΩΝΙΑ
6 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΩ
7 ΛΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2-3 2009 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
8 ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2-3 2009 ΔΑΝΑΟΙ  ΑΡΓΟΥΣ
9 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 3 2009 ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
10 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3 2008 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
11 ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3-4 2008 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
12 ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 4 2009 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
13 KAIRE DIOP 4 2008 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
14 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 4 2009 ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15 ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5 2009 ΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
1 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1 2008 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 ΒΙΓΚΑ ΣΥΛΙΑ 1-2 2008 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
3 ΤΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΡΙΑ 1-2 2010 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ  ΡΕΓΓΙΝΑ 1-2 2008 ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  ΛΙΝΔΟΥ
5 ΚΥΡΟΥ ΕΛΛΗ 2 2008 ΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΕΝΑ
6 ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2 2008 ΖΑΟΝ
7 ΚΟΣΤΟΓΛΙΔΟΥ  ΘΟΔΩΡΑ 2 2009 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 ΠΑΠΑ ΟΛΓΑ 2-3 2008 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2-3 2009 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
10 ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 3 2009 ΠΑΟΚ
11 ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3 2008 ΠΑΟ
12 ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3-4 2008 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
13 ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4 2009 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 5 2008 ΑΠΟΛ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
15 ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 5 2008 ΑΡΗΣ
Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Περισσότερα στη κατηγορία ΕΚΑΣΔΥΜ