Connect with us

ΕΚΑΣΔΥΜ

Κύπελλο Ανδρών – Πρόγραμμα αγώνων Α΄ Φάση, 1η αγωνιστική

Το πρόγραμμα αγώνων για την Α΄ Φάση (1η αγωνιστική) του Κυπέλλου Ελλάδος Aνδρών έχει ως εξής:

Όμιλος νότου Β΄ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

Γ. Γεννηματάς 17.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου

Χ. Αγγουράκης 17.00 ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός ΟΦΠΦ

Αν. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟΝΣ Μίλων

Αγ. Θωμά Αμαρ. 17.00 ΑΣΕ Δούκα – ΑΟ Αχαγιά 82

T. Βογιατζής       17.00 Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου

Β’ Πεύκης 17.00 ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Παγκρατίου

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος

Όμιλος βορρά Β΄ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας – ΜΓΣ Γέφυρας

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη ΕΚ – ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας

ΔΑΚ Σερρών 17.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

Φ. Αμοιρίδης 17.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ

Λαγκαδά 17.00 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

Όμιλος νότου Γ’ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας

Νήαρ Ηστ 17.00 ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΑΟ Δάφνης

Παν.Αλεξ/σας 17.00 ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΑΕ Γλαύκου Έσπερου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης

Αμαλιάδας 17.00 ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Ερμιονίδας

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς

Α΄ Μοσχάτου 17.00 ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός

Όμιλος βορρά Γ’ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

Αγ. Παύλου 17.00 ΑΣ Διγενής Λακ.- ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Καστοριάς

ΔΑΚ Κιλκίς 17.00 ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας

ΔΑΚ Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών Θεσσαλονίκης – ΑΣ Καστοριάς

Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων – ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηροκάστρου

Παλαμά Καρδ. 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά-ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων

Νέο Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 ΦΣ Εθνικός Κοζ. – ΑΣ Νίκαια 2012

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΕΚΑΣΔΥΜ