Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο Ανδρών: Αποτελέσματα – Αγώνες (Α’ Φάση, 1η αγωνιστική, pics)

Δείτε τα αποτελέσματα και τους αγώνες της 1ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών:

Αποτελέσματα

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική 

Αποτελέσματα

Όμιλος Νότου Β΄ Εθνικής

ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου 67-61

ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός ΟΦΠΦ 0-20 (άνευ αγώνα)

Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ 106-62

Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟΝΣ Μίλων 0-20 (άνευ αγώνα)

ΑΣΕ Δούκα – ΑΟ Αχαγιά 82 0-20 (άνευ αγώνα)

Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου 94-79

ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Παγκρατίου 71-83

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος 57-83

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» – ΑΟ Ένωση Ιλίου 20-0 (άνευ αγώνα)

 

Όμιλος Βορρά Β΄ Εθνικής

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική 

Αποτελέσματα :
Σάββατο 17/09/2022    
Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ 60-83
Τετάρτη 21/09/2022

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων (άνευ αγώνα, 20-0)

Έσπερος ΓΣ Λαμίας – ΜΓΣ Γέφυρας (άνευ αγώνα, 20-0)

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων 67-89

Σταυρούπολη ΕΚ – ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας 93-83

ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΕ Δόξα Λευκάδας 54-52

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket 71-74

Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας 56-62

Οι αγώνες αναλυτικά:

Όμιλος Νότου Β’ Εθνικής

Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ 106-62

Διαιτητές : Ασλανίδης, Μακρόπουλος, Μαρινάκης

Δεκάλεπτα : 24-12, 44-34, 77-55, 106-62.

Πανιώνιος ΓΣΣ (Ταυρόπουλος, Καλούδης) : Σκάνδαλος 6, Κολσούζογλου 2, Λάζαρης 5(1), Παπαδιονυσίου Ε. 10 (1), Παπαδιονυσίου Γ. 7 (1), Αντωνάκης 9 (3), Σαχλατζίδης 17, Μάντζαρης, Σταθόπουλος 17 (4), Χάλαρης 7 (1), Βεργίνης 22 (6), Τσουγκαράκης 4

ΟΦΗ (Ράλλης, Καρλάφτης): Μποχωρίδης 25 (5), Μπουλάτοβιτς 13 (2), Φρογάκης, Τσερκιτσόγλου 1, Μηλαθιανάκης, Μαρτένα, Πέτρου, Πρωτογεράκης, Σταμπούλης 14 (2), Αναστασάκης 2, Θεοδωρίδης 5 (1), Πάλλης 2

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος 57-83

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ., Φασόλης, Ναστούλης (Μωυσιάδης)

Δεκάλεπτα: 12-24,27-44, 39-59, 57-83).

ΕΦΑΟΖ (Μελέτης, Μανωλόπουλος): Κιατίπ, Σαρρής, Καρελλάς 6 (2), Μαγκουνής 10 (2), Οικονόμου 6, Γκίκας 8, Λιακόπουλος 13 (1), Φίλιππας, Ροζακέας 9 (1), Αβδάλας, Ταταράκης 2, Σωφρονάς 3

Έσπερος Καλλιθέας (Δάγλας): Σαραντόπουλος 2, Αδαμόπουλος 9, Αγγελόπουλος 9, Κρεμμυδάς, Χατζηασημιάδης, Κριζέας 3 (1), Τσολάκης 7, Κολιός 6 (2), Λιούνης 8, Κάπρης 20 (1), Κατσουλάκος 5, Γκαγκαλούδης 14 (2)

Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου 94-79

Διαιτητές: Καραβίτης, Κονταράτος, Κιουλάφας (Αλετράς)

Δεκάλεπτα: 15-23, 26-25, 31-18, 22-13

Πανελευσινιακός (Κλήμης): Νίκου 8 (2), Πουρής, Καράμπελας 7 (1), Ντακούλιας 18 (1), Κατσανεβάκης, Κρασάκης 9, Σταμέλος 9 (1), Λεκκάκης 2, Παπαφλωράτος 17 (3), Ρεκουνιώτης 5, Μακρής 13 (1), Δενδρινός 6

Π. Φάληρο (Μάνος): Σκόρδος 5 (1), Δρίτσας 6 (2), Κομποδιέτας 16 (2), Πατσατζόπουλος, Μαχαίρας 3, Μπολάτογλου 2, Δούλης 1, Κανονίδης 26 (4), Οικονομόπουλος 8 (1), Μαγιτόμπε 12 (1)

ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου 67-61

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης, Σκανδαλάκης, Ξυλάς (Τεφτίκης)

Δεκάλεπτα: 16 – 19, 39 – 27 ημ. 53 – 47, 67 – 61

Πρωτέας Βούλας (Τερζής): Δενδρινός 2, Βεσκούκης 7 (1), Ματσάγγος 4, Βλάχος 2, Κυριλής 7, Βισνιέφσκι, Παππαδάκος, Σκορδάς 9, Καραμαλέγκος 15 (3), Τσακαρίδης 2, Γάργαλης 11 (1), Καραμαλέγκος 8 (2)

ΑΟ Μυκόνου (Τζήμας): Τσάμης, Ονάσογλου 2, Σπυριδωνίδης 3, Σταμάτης 12 (2), Καραμανλής, Κόνσουλας 2, Καράμπουλας 19, Κατσαρέας, Μάρτζος 3 (1), Διαμαντάκος 21, Μακρής 1

Όμιλος Βορρά Β’ Εθνικής

Πανσερραϊκός – Δόξα Λευκάδας 54-52
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Αγραφιώτης Γρ., Ηλιόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-8, 29-27, 43-38, 54-52
Πανσερραϊκός (Κακιούζης): Μιλόσεβιτς 13(3), Γρίψιος 8(2), Αχτσής, Γεωργιανός 14(3), Χριστοδούλου 6, Κεραμάρης, Μπίλιος 5(1), Μάντζιος, Ντίνος 8(2)
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Αργυρός, Βακουφτσής 5(1), Ντόβας 3(1), Μανάκας 14, Κουρτίδης 8, Χείλαρης 13(3), Τσιαβές 9(1)

 

Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας 56-62
Διαιτητές
: Δέλλας, Καντερές, Βασιλόπουλος
Δεκάλεπτα: 14-15, 27-32, 41-51, 56-62
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Κεραμάρης 6, Μόρας 12, Κλωνάρας 2, Παλάσκας 4, Τσανίδης 2, Καραγιάννης, Μαραβέγιας 23, Κουρέπης 2, Κατιρτζίδης 4
Φίλιππος Βέροιας (Κοθράς): Νικάι, Κάτζος 2, Ελευθεριάδης 13(1), Κωνσταντινίδης 9, Δημαλής, Ιγγλέζος, Λαζός, Αποστολίδης 18(4), Ξενιτίδης 11(1), Μπένας 9(1)

Νίκη Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων 67-89
Διαιτητές:
Ταρενίδης Στ., Ευφραιμίδης, Χρυσάφης
Δεκάλεπτα: 19-26, 38-51, 55-70, 67-89
Νίκη Βόλου (Μαύρος): Σιπιτάνος 10(2), Βρεττάς 3(1), Κουτίνας 22(1), Σπηλιόπουλος, Παπαδόπουλος 13, Δελετζές, Κωστούλας 7, Σπανόπουλος 2, Ζησόπουλος 3(1), Βερτζάγιας 7(1)
Βίκος Ιωαννίνων (Κωστόπουλος-Καίκας): Καννής 5 (1), Βαρακάς, Καλαμπάκας 4, Αναγνωστάκης 4, Μαυρογιάννης 9(2), Ιωαννίδης 17, Σταυρόπουλος 3(1), Τσιλούλης 16(3), Πάτρας 10, Δήμος 5(1), Αντωνίου, Κοτσάνος 14

ΕΚ Σταυρούπολη – Αναγέννηση Καρδίτσας 93-83
Διαιτητές:
Κατωτικίδης, Τσιαπλής, Παπανικολάου
Δεκάλεπτα: 28-24, 49-48, 70-61, 93-83
ΕΚ Σταυρούπολη (Νίκου-Κολογοσίδης): Τζουβάρας 18(1), Βαρίτης (3), Φωτιάδης 2, Βουρτζούμης , Κυλαντωνίδης Π., Παπαδόπουλος 23(1), Ντολόπουλος 10, Δασκαλόπουλος 27(1), Χολέβας 10, Μπίλιος.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμυδάς): Ζώρζος 2, Ψυχογιός 10(2), Πανταζής 5(1), Γεωργαντζάς 10(2), Μαντίκος 13(1), Τσιώτας 4, Λαφτσίδης 15, Παπαστολόπουλος, Καραβούλας 7(1), Καλλιάρας 17(1)

 

Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket 71-74
Διαιτητές
: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου, Εκίζογλου
Δεκάλεπτα: 17-23, 34-36, 48-58, 71-74
Ερμής Λαγκαδά (Παρίτσης): Τσάκαλης, Χρυσανθάκης 6, Γκοτζαμανίδης 3(1), Μάρουσιτς 14, Φιλάκης 3(1), Παϊτάρης, Γκέλιος 16(2), Καμαριώτης 11(2), Λογοθέτης, Ανδρέου 5, Παπαδόπουλος, Δινάκης
Tρίκαλα Basket (Φόρος): Μήνου 5, Κολότσιος, Παπαχρήστος 9(1), Βαζούκης 3(1), Μοσχόπουλος, Ράπτης 6, Μπουργανός 4, Τριανταφύλλου, Ψύρρας 3(1), Δέσπος 4, Βαβάτσικος 18(1), Νέσης 10(1)

Η συνέχεια

Α’ Φάση – 2η αγωνιστική 

Σάββατο 24/9

Όμιλος Νότου Β’ Εθνικής

Εθνικός ΟΦΠΦ- ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

Πανιώνιος ΓΣΣ- ΑΟ Αχαγιά 82

ΑΟ Παγκρατίου- ΑΟΝΣ Μίλων

Πανελευσινιακός ΑΟΚ- ΠΟΚ Έσπερος

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» – ΑΕ Ν.Κηφισιάς

Όμιλος Βορρά Β’ Εθνικής

Σταυρούπολη ΕΚ – ΧΑΝΘ

ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΠΣ Ευκαρπίας

ΔΕΚΑ – Τρίκαλα Basket

ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων – Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος

 

Αποτελέσματα

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική 

Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής                                                                                            

Δευτέρα 19/09/2022     

ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλ. Ραφήνας 58-92

Τετάρτη 21/09/2022

ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΑΟ Δάφνης 75-70

ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 77-79

Ποσειδών ΑΟ Ν.Ψ. – ΑΕ Γλαύκου Έσπερου 57-55

ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης 78-59

ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Ερμιονίδας 0-20

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980 95-73

ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς 42-60

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός  (20.30)

Όμιλος Βορρά Γ΄ Εθνικής                                                             

Τετάρτη 21/09/2022

ΑΣ Διγενής Λακ. – ΠΑΟΚ Μεσοποτ. Καστοριάς 55-86

ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας 93-80

ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΣ Καστοριάς 72-61

ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια 81-71

ΓΣ Σοφάδων – ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηρ. 96-59

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 20-0

ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ 87-79

ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα 61-99

ΦΣ Εθνικός Κοζάνης – ΑΣ Νίκαια 2012 85-54

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

 

 

Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής

ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς 42-60 

Δεκάλεπτα: 9-14, 21-28, 35-41, 42-60

Διαιτητές: Πετράκης, Τσαϊρίδης

Μελίσσια (Οικονομόπουλος, Γκίκας): Στεργίου Δ. 2, Στεργίου Χ., Κοντός Ι. 10,  Κοντός Γ. 6, Βουδούρης 10, Μαράντος 7(1), Τριποδάκης, Ανδρικόπουλος 3(1), Πανέρης, Κρανιάς 4, Σιδερής, Ντζαμάρας.

Δίων (Μυριούνης, Μπουσιούτας): Κίτσος, Κλεφτάκης 2, Καμαρινός 8(2), Τζατισβίλι 4, Κούνας 6, Μιχόπουλος, Πολιτόπουλος 9(1), Μπακολιάς 2, Κυζιλής, Αγγελόπουλος 14(1), Dakovic 15, Γιαννόπουλος.

ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης 78-59

Δεκάλεπτα: 18-22, 37-34, 56-46, 78-59

Διαιτητές: Κούλης Κ., Παπαγεωργίου Δημ.

ΚΑΠ (Χατζηπανηγύρης): Παπανδρέου 2, Φωτητζόγλου 12(2), Αγόρης 3(1), Αντωνόπουλος 2, Λιμαντζάκης 4, Παπαπέτρος 7(1), Πρόφκα 11(1), Παπαθανασίου 5, Παππάς 21(5), Παρασκευόπουλος 11(2).

Ηλιούπολη (Βλουτής): Σπανός, Σέττος 8(2), Ζανιδάκης 11(1), Σγουμπόπουλος 2, Παναγόπουλος, Κοκοτσάκης, Ευαγγέλου 4, Γκαβανόπουλος 3, Γρίλλιας 2, Μαντάς 5, Κουνούπης 17, Πρόγκας 4(1).

ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 77-79

Δεκάλεπτα: 20-20, 39-39, 57-60, 77-79

Διαιτητές: Λιότσιος, Ασημακάκη

Η Γαλήνη (Γιαννόπουλος): Κάλλης 13(1), Παπαβασιλόπουλος 32(3), Λαμπρόπουλος 9(1), Βεργανελάκης 6, Πίκιος 11(1), Κουκουλομμάτης 2, Σπύρου 4, Εφέπουλος, Κουμανιώτης, Καραγιάννης.

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Κατσούνης): Παπαπέτρου 9(1), Τσαβός 12, Ξιούρας 12(4), Κυριακόπουλος 6, Ροζάκης 14, Βαρσαμούλης 8, Αλεξανδρόπουλος 4, Μπιλάλης 14(2), Καραχάλιος, Παπαβασιλείου, Κορωνιός.

Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΑΕ Γλαύκος Έσπερος 57-55

Δεκάλεπτα: 13-11, 31-27, 42-42, 57-55

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Μπαβέλας

Ποσειδών (Μπουζουλάς): Καραμπάτος 6(1), Κώτσης Β. 7, Χουλιάρας 11(2), Κουτάντος 4, Κώτσης Ι. 8, Παπακωνσταντίνου, Σακελλαρίου 4, Καγιαντζάς 3(1), Παναγιώτου 14.

Γλαύκος (Γκοργκόλης): Σακελλαρόπουλος 7(1), Σερέτης 2, Σταθόπουλος 8(2), Ροκανάς 2, Θωμόπουλος 11(1), Καραγγελής 2, Αγγελόπουλος 2, Αργυρόπουλος Χ. 2, Μπόγρης 12, Κρέμιτς 3.

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980 95-73

Δεκάλεπτα: 30-25, 52-36, 70-57, 95-73

Διαιτητές: Καραμπιτσάκος, Τσάλας

Κορωπί (Δρακόπουλος): Αγγελίδης 4, Δαουτάκος 7(1), Μερισιώτης, Παπάδης 2, Παπαϊωάννου, Μαρκομιχάλης 12(2), Μιχάλης 10 (3), Γκίκας 4, Υμερί 6, Μαντζούκας 2, Σιδέρης 19, Πέττας 29(2).

Καλαμάτα 1980 (Κορογώνας, Πεφάνης): Μπαλόπουλος 24(5), Χρονόπουλος 18, Πετρόπουλος 4, Κομπότης, Μήλας, Καρούτης, Καραμπάτσος, Αλοίμονος 15(3), Σκοπέτος, Βούλγαρης 12.

 

Όμιλος Βορρά Γ’ Εθνικής

 

ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΣ Καστοριάς 72-61

Δεκάλεπτα: 22-10, 32-26, 58-43, 72-61

Διαιτητές: Δημάδης, Καρυπίδης

Βασιλικά (Σίνος): Ζέκας, Καραγιαννόπουλος, Ντισλής 11(1), Παπαγεωργίου 20(6), Δεμίρογλου 2, Τσιάμης 7, Πατίκας 14(1), Σύρος 3(1), Οικονόμου 6, Πασούδης 9, Χατζηελευθερίου.

Καστοριά (Καραταγλίδης): Παπαμαργαρίτης 8(1), Παντελίδης 6, Τερσενίδης, Μπέγος 17(2), Βλάχος 12(2), Ιατρόπουλος, Δημητρόπουλος 4, Κορομπίλιας 5, Καλαϊτζίδης 4, Παπαγεωργίου, Δαραβίγκας 5(1), Πιπερόπουλος.

ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια 81-71

Δεκάλεπτα: 23-20, 36-40, 60-53, 81-71

Διαιτητές: Μαραμής, Γεωργούλης

Αλμυρός (Νάνης): Κοντοστάθης 11(1), Μυλωνάς Μαμούρας, Πελεκάνος 29(3), Μασούρας, Μαστέλος, Παπούλιας 8, Κωτούλας, Γώγουλας, Τάσσος 15, Πολίτης 18(4), Βαλαμούτης.

Ανατόλια (Μυστηλιάδης): Καραγιαννάκης 19(2), Μηντζαρίδης 15(3), Ριζόπουλος 5(1), Ιατρίδης 7, Αζίζης 16(3), Παρίσης 2, Καμπούρης 2, Βελισσαρίου, Τερζίδης, Ανδρικάκης, Καρανώτας 3(1), Πεντούσης.

ΓΣ Σοφάδων – Ρούπελ Σιδηροκάστρου 96-59

Δεκάλεπτα: 18-13, 45-28, 69-46, 96-59

Διαιτητές: Πράττος, Κωνσταντινέλλης

Σοφάδες (Παππάς, Ρίζος): Σακκελλαρίου, Παππάς 22(4), Τσούκας 7(1), Ζωιτσάκος, Παπαϊωάννου, Γκαντής, Κακλαμάνος 22(5), Μουταρέλος 5(1), Θέος 24(2), Δίκαρος 9.

Ρούπελ (Κοκολιός): Κάτος 4, Φραγκούλης 4, Δατσιάδης 17(2), Κεμανετζής, Δαλαγκίζης 16(4), Μιταστέκας 2, Γιαννάτος, Γκούτζιας 5, Παυλίδης, Τοπολίγκας, Νιφορίδης, Δαμιανάκος 11(1).

Εθνικός Κοζάνης – Νίκαια 2012 85-54

Δεκάλεπτα: 30-18, 52-28, 78-42, 85-54

Διαιτητές: Τσαρδούλιας, Αγραφιώτης Β.

Εθνικός Κοζάνης (Καλομενίδης): Μπίγγας 5(1), Ματούλας 3(1), Μπλιούμης, Σούκουρας 7(1), Γιαμούζης 22(6), Παπαδόπουλος 23(2), Μακρίδης 7, Πάπιστας 3(1), Καπενής 8, Γκουτζιομήτρος 7.

Νίκαια 2012 (Χασιώτης): Καραδήμας 2, Σιμόπουλος 10(2), Σιακέτης 7, Κουραμάς 5, Χασιώτης 14(1), Χιαρδές 1, Παπαδόπουλος 2, Βλάχος 13.

ΣΚ Ιωάννινα – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 87-79

Δεκάλεπτα: 25-21, 48-37, 70-57, 87-79

Διαιτητές: Λυγούρας, Χάνος

Ιωάννινα (Παπαδόπουλος): Ζώτος 13(1), Νταβουλτζόπουλος 8, Γκλίναβος 5(1), Ξιούρας 27(2), Πολύζος 9(3), Μπαρτζώκας Π. 3, Ζάψας, Σφουγγάρης, Milanovic 18, Μπαρτζώκας Σπ. 4.

Όλυμπος (Καρλιώτης): Κεϊσίδης 13, Γκαβέζος 11, Πυδαράκης 8(1), Μαστροδημήτρης 11(3), Μυλωνίδης 16(1), Ψαθάς, Μέκο, Γκιφόπουλος 4, Μαυρίδης 16(1).

Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας 93-80

Δεκάλεπτα: 22-24, 42-46, 70-62, 93-80

Διαιτητές: Αναστασιάδης Β., Δικταπανίδης

Κου.Πα. Κιλκίς (Θεοδωράκος Ν.): Παπαδόπουλος Σ. 15(1), Ημερίδης 17(2), Παπαδόπουλος Ν. 2, Μιρόσαβιτς 18(1), Φιλιππίδης, Θεοδωράκος Γ. 20(4), Μανούσος 15(1), Μέλλιος 4, Σιδηρόπουλος, Τσιλιγκαρίδης Σ. 2, Τσιλιγκαρίδης Λ.

ΚΑΟΔ (Γρηγοριάδης): Μαρκόπουλος 10, Στυλίδης 24(1), Ορφανίδης, Γρούδος 17(3), Ροντοσάβλεβιτς 6, Μπέσας, Κουμλέλης 6, Παπαπασχάλης 5(2), Καβαργύρης 10, Σάββογλου, Στεφανίδης 2.

Διγενής Λακκώματος – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Καστοριάς 55-86

Δεκάλεπτα: 5-26, 20-47, 39-67, 55-86

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Γρ., Καντζουρίδης

Διγενής (Ζαρονικόλας): Σελεμενάκης 1, Θαλασσινός Κ. 10(1), Θαλασσινός Α., Πίτσούλης Τ., Σακκοράφας, Γεωργόγλου, Πιτσούλης Β., Κανάκογλου 14(2), Ασμπρίνης 4, Ανφεμιάδης 2, Σαμπαρδάνης 5(1), Τζουνίδης 19(1).

ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας (Τζιρίνης): Ιωσήφ, Δήμου 12(1), Σακαλίδης, Ρέπας 17(3), Γκλιάνας 5(1), Φούφας 8(2), Γιαννουζάκος 13(3), Πανίδης 12, Βελαώρας 1, Παγανάς 10, Μαλιούρας 6, Μαχαιρίδης 2.

ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα 61-99

Δεκάλεπτα: 26-30, 35-50, 47-75, 61-99

Διαιτητές: Χατζημπαλίδης, Τοπαλίδης

ΜΕΝΤ (Τσούρμας, Καπλανίδης): Κουδρόγλου 6(1), Μούτσιος 28(8), Φίδάντσης 4(1), Γκούσκος 5(1), Ρουκουνάκης 18(5), Περγαμηνέλης, Τριανταφύλλου 4, Γαβριηλίδης, Νεοχωρίτης.

Τρίκαλα (Παπαδημητρίου, Μήτσιας): Λεπενιώτης 11(2), Αργύρης 27(7), Αρκούδας 2, Τζιανής 7, Σούλκο 6, Ευαγγελόπουλος 4, Κατσίμπας 17(3), Φρύδας, Γκλότσιας 7, Τσιτσάνης, Μοσόρας 15(2).

Η συνέχεια

Α’ Φάση – 2η αγωνιστική 

Σάββατο 24/9

Όμιλος Νότου Γ΄ Εθνικής

ΚΑΠ – ΓΣ Κορωπίου

ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΑΟ Αργοναύτης Ραφήνας

Νήαρ Ηστ – ΓΣ Εργοτέλης

Ποσειδών ΑΟ Ν.Ψ. – ΑΟ Ερμιονίδας

ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς – ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου/ΓΣ Μανδραϊκός

Όμιλος Βορρά Γ΄ Εθνικής

ΓΑΣ Βασιλικών – ΦΣ Εθνικός Κοζάνης

ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΣΚ Ιωάννινα

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς

ΓΣ Αλμυρού – ΓΣ Σοφάδων

Πρόκριση άνευ αγώνα: ΑΟ Τρίκαλα

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ