Connect with us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Η κλήρωση της Β’ και της Γ’ ΕΣΚΑΝΑ

Χθες πέρα από την κλήρωση της Α’ και του Κυπέλλου ΕΣΚΑΝΑ πραγματοποίηθηκε και η κλήρωση για την Β’ και του δύο ομίλους της Γ΄.

Αναλυτικά:

 

1ος ΓΥΡΟΣ

1 η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

6/10/2022                Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

2              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

13/10/2022              ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

3              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

20/10/2022              Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

4              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

27/10/2022              2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.

 

5 η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

3/11/2022                ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

 

6 η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

10/11/2022              ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ..      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

7              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

17/11/2022              Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

8              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

24/11/2022              ΔΑΚ  ΓΛΥΦ..      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

9              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

1/12/2022                Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ

 

10            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

8/12/2022                ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ..      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

11            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

15/12/2022              Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΕΝΩΣΗ    0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

12            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

22/12/2022              ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

13            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

5/1/2023  Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.

 

 

 

 

2ος ΓΥΡΟΣ

 

1              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

12/1/2023                ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

2              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

19/1/2023                Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

3              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

26/1/2023                ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΔΑΚ  ΓΛΥΦ..      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

4              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

2/2/2023  Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

5              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

9/2/2023  Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

 

ΚΛ. ΔΑΚ ΓΛΥΦ.       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.

 

6              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

16/2/2023                Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

7              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

23/2/2023                ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

8              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

2/3/2023  Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

9              η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

9/3/2023  ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

10            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

16/3/2023                Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ

 

11            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

23/3/2023

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΚΛ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

12            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

30/3/2023                Σ.Ε.Φ. Β’  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       0              0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            0              0

Δ.Α.Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          0              0

13            η Αγωνιστική

Ημερομηνία              Ώρα         Γήπεδο     Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

6/4/2023  ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»              ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.              ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.        0              0

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            0              0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ            ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ     ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.              0              0

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ.      Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     0              0

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.     0              0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ     Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΒΑΡΗΣ            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦ.      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.         ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ1′ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. 2022-23

 

 

1ος ΓΥΡΟΣ

1  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

7/10/2022               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΡΕΠΟ                                       0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

2  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

14/10/2022              2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

3  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

21/10/2022              ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΡΕΠΟ                                       0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

4  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

4/11/2022               ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)

 

5  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

11/11/2022              ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΡΕΠΟ                                       0  0

 

6  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

18/11/2022              ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

7  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

25/11/2022              ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΡΕΠΟ                                       0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

8  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

2/12/2022               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΡΕΠΟ                                       0  0

9  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

9/12/2022               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

 

10  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

16/12/2022              ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΡΕΠΟ                                       0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

11  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

23/12/2022              ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

 

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

12  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

13/1/2023               ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΡΕΠΟ                                       0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

13  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

20/1/2023               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.

 

 

 

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1 η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

27/1/2023               Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

2  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

3/2/2023                 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΡΕΠΟ                                       0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

3  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

10/2/2023               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

4  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

17/2/2023               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΡΕΠΟ                                       0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

5  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

24/2/2023               ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)

 

6  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

3/3/2023                 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΡΕΠΟ                                       0  0

7  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

10/3/2023               ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

8  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

17/3/2023               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ               0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

9  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

24/3/2023               ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΡΕΠΟ                                       0  0

10  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

31/3/2023               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

 

11  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

7/4/2023                 2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΡΕΠΟ                                       0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

12  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

21/4/2023               ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ            Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)           ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.           0  0

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.               Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                  0  0

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)        ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                      0  0

ΡΕΠΟ!                        ΡΕΠΟ                                     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.           0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜ.       ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                 ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.                 0  0

ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ   ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ             ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

13  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

28/4/2023               Σ.Ε.Φ. Β’                     Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ               Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (U23)              0  0

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.                  0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.        ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(U23)          0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.            0  0

ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.                   ΡΕΠΟ                                       0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Α.Ο.        ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. (U23)                   0  0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ            ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.              ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ2′ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. 2022-23

 

 

1ος ΓΥΡΟΣ

1 η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

7/10/2022                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

2              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

14/10/2022              ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

3              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

21/10/2022              ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

4              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

4/11/2022                2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

5              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

11/11/2022              ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

 

6              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

18/11/2022              ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

7              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

25/11/2022              ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

8              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

2/12/2022                1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΡΕΠΟ      0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

9              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

9/12/2022                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

 

10            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

16/12/2022              ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

11            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

23/12/2022              ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

 

12            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

13/1/2023                ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

13            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

20/1/2023                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.

 

 

 

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

27/1/2023                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

2              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

3/2/2023  ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

3              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

10/2/2023                ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΡΕΠΟ      0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

 

 

0              0

4              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

17/2/2023                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

 

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

5              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

24/2/2023                ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

6              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

3/3/2023  ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

7              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

10/3/2023                ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΡΕΠΟ      0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

8              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

17/3/2023                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

9              η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

24/3/2023                1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

 

`               10            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

31/3/2023                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

 

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0

 

11            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

7/4/2023  ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΡΕΠΟ      0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

12            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

21/4/2023                ΡΕΠΟ!     ΡΕΠΟ      ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       0              0

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.     ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        0              0

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        0              0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ   Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     0              0

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ        Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          0              0

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        0              0

13            η Αγωνιστική

Ημερομηνία             Ώρα         Γήπεδο    Α  γ  ώ  ν  α  ς          Σκορ

28/4/2023                ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.       ΡΕΠΟ      0              0

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ        Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           0              0

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ.             ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   0              0

ΚΛ.Π.Φ. Σ.ΜΠΕΦΟΝ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (U23)        ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    0              0

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.        Χ.Α.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ       0              0

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Γ.Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ       0              0

1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.          ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ