Connect with us

ΒΟΛΕΪ

ΕΣΠΕΜ: Οι όμιλοι των ομάδων της Δυτικής Μακεδονίας

Την Παρασκευή 19 Αυγούστου 2022 πραγματοποιήθηκαν, στα γραφεία της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. οι κλήρωσεις των πρωταθλημάτων της Ε.Σ.ΠΕ.Μ.για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023, τις οποίες μπορείτε να τις παρακολουθήσετε ξανά και από το site, το facebook και το κανάλι της Ένωσης στο youtube πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο:

https://youtu.be/RzvHnq0K-PU

ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ 2022-2023

Β΄ Εθνική Ανδρών (3 ομάδες) : Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (2), Ε.Γ.Σ. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (3), ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ(1), ΡΕΠΟ (4)

Β΄ Εθνική Γυναικών (10 ομάδες) : Α.Ο.Π. ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (9), Α.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (3), Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ (5), Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (1), Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (4), Γ.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ (8), Γ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (2), Σ.Φ.Κ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (6),  Φ.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (7), ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (10)

Αγόρια Κ21 (6 ομάδες) : Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(3),  Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ (6), Φ.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ(4), ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (5), ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ(1), ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (2)

Κορίτσια Κ20 (7 ομάδες) : Α.Ο.Π. ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2), ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (3), ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ (6), ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ (1), ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (4), ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (7), ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ (5), ΡΕΠΟ (8)

Αγόρια Κ18 (5 ομάδες) :   Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (2), Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (3), Φ.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ (4), ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (6), Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1), ΡΕΠΟ (5)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α Όμιλος : ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (3), ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ (5), ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ(2), ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (4), ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ (1), ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (6)

Β Όμιλος : ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ (6),  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (3), ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΣ (1), ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ (4), ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ (2), ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (5)

Γ Όμιλος : ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ (2), ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (6), ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (3), ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (4), Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1), ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (5)

Δ Όμιλος : ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (5), ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (2), ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (4), ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (3), ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (8), ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (6), ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (1).

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16

Α Όμιλος : ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ(3), ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(5), ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ(7) , ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ(6), ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (1), ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ (8), Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2(2), ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 (4)

Β Όμιλος : ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 (3), ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ (8), Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 (1), ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (7), ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ(2), ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (6), ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (4), ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ (5)

Γ Όμιλος :  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (1), ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ(6),  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (2), ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ(7), ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ(3), ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ(8), ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ(5), ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (4)

Σχολιάστε

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Περισσότερα στη κατηγορία ΒΟΛΕΪ